Блиск думки• 23 марта в 16:28
Увольнение. Даты
Если дата написания заявления, например, 31 марта, то в самом заявлении нужно ставить 14 апреля число? По собственному
Витворунка• 23 марта в 16:34
Прошу уволить с такого-то числа, самой две недели не нужно высчитывать
Блиск думки
• 23 марта в 16:37
Ответ дляВитворунка
Но если я допустим поставлю дату 25, то мне завернут и скажут переписать, ведь никто меня не уволит 25. У меня материальная ответственность и нужно будет отработать две недели, это 99%
Витворунка• 23 марта в 16:42
Ответ дляБлиск думки
Не скажут переписать, будете с 25 отрабатывать две недели
Блиск думки
• 23 марта в 16:43
Ответ дляВитворунка
Ага, то есть, допустим если завтра то я ставлю 23 марта по собственному. И внизу подписывая заявление тоже дату 23.03.?
Витворунка• 23 марта в 16:44
Ответ дляБлиск думки
Да
Таракашечка• 23 марта в 16:59
Під час воєнного стану два тижні не обов´язково відпрацьовувати. Можна звільнитися день в день.
Планшетница• 23 марта в 16:59
Ви у тексті пропишіть коли вас треба звільнити, щоб ніхто не здогадувався коли саме ви бажаєте звільнитися (два тижні то умовності, мене як остаточно заї5уть, то я взагалі по догляду за дитиною пишу і звільняюсь «день в день», сьогодні написала и ввечері трудову книжку забрала)
Блиск думки
• 23 марта в 17:02
Ответ дляТаракашечка
Я не в зоне регионов боевых действий.
Таракашечка• 23 марта в 17:03
Ответ дляБлиск думки
Я не в зоне регионов боевых действий.
До зон не відноситься. Для всіх.
Блиск думки
• 23 марта в 17:04
Ответ дляПланшетница
Да, но у меня нет детей такого возраста и доказательства смены места жительства и не регион, где ведутся бои. Плюс материалка. Они две недели будут искать кому передать. Мне в служебку нужно будет фамилию человека, которому я передаю, написать. Тут все сложнее. Плюс инвентаризация ж будет, передача. День в день не получится явно, потому и думаю
Блиск думки
• 23 марта в 17:05
Ответ дляТаракашечка
До зон не відноситься. Для всіх.
Не знаю, я законы смотрелв, и ,по-моему, это касается только боевых действий. Посмотрю еще
Планшетница• 23 марта в 17:05
Ответ дляБлиск думки
Я не в зоне регионов боевых действий.
Взагалі не має значення де ви проживаєте
Планшетница• 23 марта в 17:08
Ответ дляБлиск думки
Слухайте, я в своєму управлінні єдиний бухгалтер, я ж кадровик, і військовий облік на мені і усе що можна було на мене повісили в цій організації, то я вам кажу, пишіть заяву «прошу звільнити мене 31 березня 2025 року за власним бажанням (чи згодою сторін)» і далі хай як хочуть так і працюють, вас то не колише абсолютно, ви вільна людина, не в рабстві
Блиск думки
• 23 марта в 17:09
Ответ дляПланшетница
Дякую
Блиск думки
• 23 марта в 17:09
Ответ дляПланшетница
А як тоді матеріальні цінності передати одним днем? Дякую
Планшетница• 23 марта в 17:11
Ответ дляБлиск думки
То проблема начальника (доречі, він хай і приймає у вас цінності, якщо немає кому передати), вас проблеми індіанців взагалі не мають турбувати
Блиск думки
• 23 марта в 17:17
Ответ дляПланшетница
Є комендант. Моя не схоче. Але в нашій богодельні це те швидко не робиться, тому от думаю як краще
Варена цибуля• 23 марта в 17:25
Ответ дляБлиск думки
Чтобы к вам не было претензий пишите заявление по собственному желанию и 2 недели отработайте. Как правильно писать-это к вашим кадрам. Если материальная ответственность, то да служебки, приказы еще...сама недавно так увольнялась. Еле ушла. Хотели чтоб я переписала заявление на увольнение не за 2 недели, а за 3 хотя бы...меня уже ждали еа новой работе. Но нервы вытрепали, конечно по полной
Блиск думки
• 23 марта в 17:47
Ответ дляВарена цибуля
Вот и я понимаю, что мне потрепают только так( но завтра планирую заявление на стол. Уже написала в пятницу, без дат
Планшетница• 23 марта в 21:25
Ответ дляБлиск думки
Якщо вам треба піти 31.03. пишіть так у заяві і хай кажуть що хочуть, це ваше повне право, не будуть приймати заяву, «заказним» листом відправляйте, тільки в описі пишіть «заява на звільнення ПІБ 31.03.», отримають- добре, не отримають - ще краще.
Ви не раб, ваші інтереси вище за інтереси роботодавців (для вас), ви маєте право звільнитися тоді, коли зручно вам, не відпрацьовувати, не бігати за кадровиком чи начальником, підлаштовуватись ви не забовʼязані.
Планшетница• 23 марта в 21:32
Для прикладу, у мене є співробітниця яка отримує зарплату не на приват, як усі, а на монобанк, бо їй так хочеться, ось є в неї картка моно, інших банків вона не хоче, і я виплачую на моно (хоча мені було б зручніше усім на приват закинути), я витрачаю свій час, роблю «зайву» роботу, бо мої співробітники мають право на власний вибір.
У відпустку вони йдуть коли їм потрібно і зручно. Приходимо ми теж не на девʼяту ранку, а по можливості (не знаю плюс це чи мінус, бо ми держструктура), я взагалі можу не прийти, працювати дистанційно, бо мене начальник боїться втратити
Блиск думки
• 23 марта в 21:34
Ответ дляПланшетница
В нас теж держструктурах, але все складно,скажімо так. Минулого працівника сусіднього підрозділу змушували переписувати заяву і не приймали саму заяву, поки службової на столі не було з прізвищем особи, на яку передали матеріальну . Тому й не знаю чого очікувати
Планшетница• 23 марта в 21:51
Ответ дляБлиск думки
Так і кажіть «пришлю поштою вам заяву, якщо не приймете, я відпрацьовую останній день 31 березня, в мене свої плани», далі хай самі вирішують, не ваша відповідальність
Блиск думки
• 23 марта в 22:04
Ответ дляПланшетница
Дякую. Сподіваюсь, вийде домовитись
Я не Тролль• 24 марта в 10:03
Ответ дляПланшетница
за ваше время вам платят зарплату. а то,что вам удобнее- не удобнее никого не интересует. это же ваша работа.
Планшетница• 25 марта в 14:43
Ответ дляЯ не Тролль
Я, власне, автору це і намагаюсь донести