Удальонка• 23 марта в 18:04
У ваших дітей останні тижні не має свербіння очей?
Дитина наче не алергик, ніколи не було сезонних алергій, але останні кілька тижнів сверблять та червоніють очі, деколи доєднуються трохи соплі. Лікуємо коньюктевит у педіатра, але в мене таке враження наче то алергія. Але на що, зараз наче ще нічого такого не цвіте, що то може бути?
Можливо хтось теж зараз зіткнувся з подібними проблемами?
дякую аж підскакую• 23 марта в 18:08
У меня последнюю неделю подобное (но ничем не капаю)
Киев
Достали очиститель воздуха
Киев
Достали очиститель воздуха
БезникаяЯ• 23 марта в 18:13
Уже недели 3 как началось цветение в Украине, а именно в Киеве. Все прелести аллергии, хорошо, что успели с бустерной дозой
Курочка• 23 марта в 18:21
Ответ дляБезникаяЯ
А что цветет?
П´яна вишня• 23 марта в 18:22
Ответ дляКурочка
А что цветет?
То, что опыляется ветром - береза, верба, лещина, ольха и т.д.
Allein74999• 23 марта в 18:23
Хз, может аллергия. Сама 5-й день не могу понять, чихаю, как потерпевшая, нос чешется. Др симптомов вируски нет. Аллергией никогда не страдала.
Удальонка
• 23 марта в 18:23
Ответ дляБезникаяЯ
Ми північніше Київа, а що саме цвіте зараз?
Чорнобаївка• 23 марта в 18:27
Ответ дляУдальонка
Сережки уже вылезли на деревьях, мелкие цветочки. Еще может быть какой то вирус, типа аденовирус.
Удальонка
• 23 марта в 18:40
Ответ дляПироженкА
Война, гарь, химическое оружие... Мало?
Теж були такі думки, у нас ще посилилися обстріли (
Да, я блондинка!• 23 марта в 18:45
У моєї доньки є але у неї алергія на пилок дерев які зараз пилять.
Силиконочка• 23 марта в 18:45
у сина останні 2 місяці періодично сверблять очі. дитина не алергік і раніше такого не було.
та й у мене самої регулярно як пісок в очах. думаю це через наявність якихось домішок в повітрі. але я не чухаю, а син чухає очі
Кнопус• 23 марта в 19:36
Как началась весна и потеплело дочка жалуется на зуд и чхание постоянное