Юпитерная• 24 марта в 13:40
Комунальні пільги УБД
Підкажіть будь ласка а чи можливо оформити комунальні пільги по УБД якщо з´ємне житло але немає договору оренди.Може хтось стикався з таким.
Файна пані• 24 марта в 13:46
Так, можна. Треба звернутися до ПФ з особистими док-тами, рахунком на комун.послуги та реквізитами для зарахування коштів.
Файна пані• 24 марта в 13:48
Ответ дляЗновЗдоров
Має бути договір оренди або реєстрація
Реєстрація для місцевих або довідка ВПО для немісцевих.
Мошей ницца• 24 марта в 13:48
Подавала документы, и передо мной был парень, в такой ситуации, специалист сказал, что нужен договор аренды.
Файна пані• 24 марта в 13:49
Ответ дляМошей ницца
у нас не потрібен, головне показати, що живеш за цією адресою і рахунок на оплату. Вінниця.
Юпитерная
• 24 марта в 13:49
Ответ дляЗновЗдоров
Має бути договір оренди або реєстрація
Нажаль реєстрація в іншому місті за яким не можливо оформити пільги, а договора на оренду немає так як винаймаємо у знайомих.
Мошей ницца• 24 марта в 13:50
Ответ дляЮпитерная
впо зробити?
Блондинка в Шоколаде• 24 марта в 13:50
Без договору не можна. Власнику немає сенсу взагалі щось висвітлювати.
Мошей ницца• 24 марта в 13:51
Ответ дляФайна пані
а як показати, що ви живите саме в цьому житлі? домой привести?
пані Солоха• 24 марта в 13:52
Ответ дляМошей ницца
Фотку запостити в ФБ :)
Блондинка в Шоколаде• 24 марта в 13:52
Ответ дляФайна пані
Показати саме договір аренди, уважно хоч читайте.
Мошей ницца• 24 марта в 13:53
Ответ дляпані Солоха
Фотку запостити в ФБ :)
ні, мабуть в тік токе краще
Юпитерная
• 24 марта в 13:53
Ответ дляМошей ницца
впо зробити?
Ми прописані в військовій частині але проживаємо на з´ємній квартирі і не маємо договірна оренди.
Мошей ницца• 24 марта в 13:54
Ответ дляЮпитерная
оформіть по рєестрації, це ж просто гроші на карту.
ЗновЗдоров• 24 марта в 13:55
Ответ дляФайна пані
На якій підставі ви там живете? Самозахват? А власник в курсі?
ЗновЗдоров• 24 марта в 13:56
Ответ дляЮпитерная
Знайомі не хочуть укладати договір, бо не платять податок з оренди.
Ну то вважайте і є ваша знижка на комуналку
Юпитерная
• 24 марта в 13:56
Ответ дляМошей ницца
Так а як по реєстрації якщо немає ніяких рахунків на комунальні. Невказан навіть будинок в прописці бо його не має.
Мошей ницца• 24 марта в 13:57
Ответ дляЮпитерная
я такого незнаю, як немає нічого?
Реєстрація просто місто і вулиця?
Юпитерная
• 24 марта в 13:58
Ответ дляМошей ницца
я такого незнаю, як немає нічого?
Реєстрація просто місто і вулиця?
Так
Мошей ницца• 24 марта в 13:58
Ответ дляЮпитерная
Так
тоді незнаю, уточніть це питання в пенсійному.
Юпитерная
• 24 марта в 13:58
Ответ дляМошей ницца
Дякую
Файна пані• 24 марта в 14:22
Ответ дляМошей ницца
довідка ВПО, реєстрація
Файна пані• 24 марта в 14:23
Ответ дляЗновЗдоров
ви чи не дочуваєте, мрак просто, йдіть в ПФ і задавайте там свої тупі питання. Ми вже оформили.
ЗновЗдоров• 24 марта в 14:34
Ответ дляФайна пані
Ви оформили, бо працівнику ПФ не хотілось вникати. А більшості це не прокатить.
Ми теж оформили. І щороку треба підтверджувати свіжим договором чи продовженням, що ми там дійсно живемо. А останній раз навіть довідку від голови осбб попросили для підтвердження.
А може ви і ’коробку цукерок’ працівнику занесли, за сприяння? Просто опустили цей момент у вашому коменті?
Мошей ницца• 24 марта в 14:43
Ответ дляФайна пані
довідка ВПО, реєстрація
так у автора цього немає, а договір потрібен, а ви пишите інше.
Мошей ницца• 24 марта в 14:47
Ответ дляФайна пані
якщо ви оформили без договору аренди, чекайте, потім буде перерахунок через півроку\рік, побачать, і потребують все повернути, це реальний кейс.