Кудряшка Сью• 26 марта в 07:18
Мокра шия вночі і лоб
Приїхали рідні в гості, і донька спить зі мною вже 4 день і я помітила що вона після засипання пітніє в сні. Вона підліток, майже 14 років їй. Мокра шия і волосся на тій стороні , на якій спить.
Що я помітила, засинає має теплий звичайний лоб, а коли міцно засне, лоб стає холодним і його вкриває піт. І саме тоді починає мокріти шия. А потім десь півгодини і все стає нормально, і до ранку такого більше немає.
Тобто піт виступає десь за 1-2 години після засипання, триває півгодини і потім все добре. Що то може бути?
Бо за цю ніч вже собі начиталась що нічний піт, то ознаки дуже нехороших хвороб.
Кудряшка Сью
• 26 марта в 07:33
Ответ дляБеллаДонна
ну может лучше к семейному для начала
Та я б зрадістю, але не всі живуть в містах де є великий вибір лікарів і все таке. Живу в малому місці, наша сімейна, то також тьотка, яка знає не набагато більше від мене. І все в неї лікується словами - зачекайте і переросте.
БеллаДонна• 26 марта в 07:39
Ответ дляКудряшка Сью
Есть платформы на которых можно получить консультацию врача, посмотрите в интернете
Конфиденциальность• 26 марта в 07:49
Завернутися до сімейної , здати аналізи , можливо буде потрібна консультація ендокринолога. Можуть бути різні причини. Можливо просто жарко їй.
Кудряшка Сью
• 26 марта в 07:53
Ответ дляКонфиденциальность
20 градусів дома. Не жарко точно. Це може бути ендокринологія на проблема? Зверну на це увагу. То хіба в область їхати до дитячого ендокринолога. Дякую.
Кудряшка Сью
• 26 марта в 08:26
Ответ дляА шо сталося?
Дефіцит кальцію та вітаміну Д
Ніколи не здавала на кальцій. Вітамін д3 прийомах всю осінь весну зиму, 2000 дозу, аналіз вже давно не здавала.
Сливочная пенка• 26 марта в 08:27
Може бути й якесь запальне захворювання. Сдайте може аналіз крові?
У мене зараз така сама фігня, потіє голова та шия, і вже не вперше - але я маю загострення своїх синуситів після грипу, несильне - виражено лише температурою 37.2 (думаю що піт - це коли вона падає) і дискомфортом в пазухах, та ще ось обсипало трохи, бо імунітет просів та герпес оживає одразу.
Кудряшка Сью
• 26 марта в 08:33
Ответ дляСливочная пенка
Хворіла місяць тому, здавала аналіз під час хвороби і після , був звичайний вірусний. Потім норм
Сливочная пенка• 26 марта в 08:41
Ответ дляКудряшка Сью
Я в принципі теж здавала після грипу - був нормальний, окрім трохи підвищених лімфоцитів, чи то від того самого герпесу, який хотів загостритися, чи то залишки грипу. Вже й гормони щитовидної здала, все ок, бо не знала де та температура бралася, аж поки не зробила КТ - а там у пазухах печалька, і симптомів майже ніяких. Ну я не кажу що у вас таке саме, просто бувають отакі неочевидні причини, треба шукати.
Кудряшка Сью
• 26 марта в 08:42
Ответ дляСливочная пенка
Дякую, але з температурою все ок. Немає ні субфебрильної, просто нормальна. Піду до сімейної, дякую.