Привіт.
Розглядала як більш бюджетний варіант мультипіч Сяомі.
Нас 4 осіб який об´єм чаші потрібно брати? Чи вистачить 4,5л?
Где тут 0?• 26 марта в 11:29
7.5 л. Філіпс подарував чоловік.Я багато готую.Мені менша не підійде.
Йосип_молодий• 26 марта в 11:30
4,5 это для двоих
Вам однозначно нужна больше объемом или на 2 чаши
Из Виа-гры• 26 марта в 11:31
Я одна, у меня Сяоми 6,5 л. Она же и так бюджетная. А эта еще и с телефона управляется.
Где тут 0?• 26 марта в 11:35
Ответ дляMiri_m
Вміщає в себе цілу курку?
Так,невелику без проблем.Але я цілу не готую.Просто тому що не люблю потім її розбирати готову.Мені зручніше вже порційно готувати,попередньо розібравши.
Из Виа-гры• 26 марта в 11:53
Ответ дляMiri_m
Подобається?
Пока не наиграюсь - мне все нравится. Но восторг уже немного прошел. Стейки, картошка фри и по селянски, замороженные сырники, шашлычки, тосты - отлично, вкусно, маложирно. Но мне кажется это рассчитано больше на покупную еду, полуфабрикаты и быструю готовку на один раз.
Почемучечка• 26 марта в 11:56
Ответ дляИз Виа-гры
ну почему на покупную? я запекаю курицу, котлеты, картошку, сырники, овощи, которые сама мариную/делаю
Из Виа-гры• 26 марта в 12:12
Ответ дляПочемучечка
Мне легче целую курицу в пакет и в духовке запечь, выбросила пакет - чисто. Котлеты, картошку редко едим. Сырники снизу сырые, надо переворачивать. В духовке лучше пропекаются без переворота и сразу много.
Слойки и все из слоеного тесто - отлично, но опять же это покупное.
Вещь в целом не плохая, но не необходимая, если есть другие девайсы: гриль, духовка, мультиварка
Безлім на все• 26 марта в 12:25
Тефаль на две чаши. Трое взрослых хватает с головой. Но не ваш бюджет
#Пойду_кгадалке• 26 марта в 18:01
Ответ дляИз Виа-гры
духовка на сирники ще прогрівається хвилин 15. Духовка велика. Аерогриль - пару хвилин достатньо на прогрів. Сирники 20 хв на все про все.
Я роблю картоплю і батат фрі. Котлети виходять із скоринкою. Риба запечена смачна. 15 хв - скумбрія. Шашлик. В духовці мені не подобається, що довго. І від риби і шашлику треба всю духовку мить, щоб запаху не було. В аерогрилі тільки кастрюльку. Ну так - все треба перевертати.
#Пойду_кгадалке• 26 марта в 18:04
в мене сяомі на 3 людей вистачає на раз поїсти. Готується все швидко.
Я зрозуміла, що всі аерогрилі працюють однаково. Як мікрохвильовки. То немає сенсу брати наворочену. І в дешевій все точно так смажиться, як і в дорогій.