Пописанная парта• 26 марта в 23:17
Знову вірусняк((
Дитина захворіла вже 3 раз ,за 2 місяць.
Температура була невисока 37,2-37,5 пару днів...але вже тиждень 36,9 -37.
Сиплий голос і ніс дуже закладає.
Що прописав сімейний лікар нічого толком не допомогло .Записались до ЛОРа.
Можливо у когось були схожі симптоми..
Чим лікували сиплий голос ,і як довго стрибала температура.
Сиплий голос і ніс дуже закладає.
Можливо у когось були схожі симптоми..
Пописанная парта
• 26 марта в 23:21
Ответ дляиз желе я
Это вирус очень надолго, невозможно
Ви з власного досвіду пишите?
Лунтик-паунтик• 26 марта в 23:23
У мене у сина теж горло і закладений ніс, температура близько 37-37,5. У вашої дитини є сонливість і слабкість?
из желе я• 26 марта в 23:24
Ответ дляПописанная парта
Ви з власного досвіду пишите?
Да , вроде и вычухались , а оно ещё сидит
Кашель приступами уже давно, что-то с нюхом
Пописанная парта
• 26 марта в 23:24
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ніби немає.
Ви аналізи здавали?
Бо я мабуть поведу...щось не подобається мені...
Ви аналізи здавали?
Вредняжка• 26 марта в 23:25
З найпростішого, що допомагає (додатково до лікування): пити багато дуже теплої, краще навіть гарячої води. Наче занадто просто, але стає легше поступово.
Фенте Фря• 26 марта в 23:32
Ответ дляиз желе я
Нас тоже такая штука сразила, при этом я хуже всех перенесла. Прошло 1,5 месяца, а я ещё немного кашляю
Лунтик-паунтик• 26 марта в 23:34
Ответ дляПописанная парта
Ніби немає.
Ви аналізи здавали?
У мене дорослий, десятирічка, то поки самолікуванням позаймаємося.
Г@Л@В@ломка• 27 марта в 00:32
Я с ноября четвертый раз теряю голос, ларингит уже доставл. От сына заражаюсь, при чем у него быстро все проходит, а я мучаюсь долго
Пописанная парта
• 27 марта в 13:08
Ответ длямесяцкие
я 2 місяць ще кашляю. Іноді хриплю. Вже і не лікуюся, не допомогає
Якась срака з цими болячками..
В цьому році як ніколи,мабуть легше перерахувати тих хто не хворів.((
Доль Чекомбана• 27 марта в 13:40
Мы по второму кругу за 2 месяца.
Горло, нос, кашель. У малого под 39 было.
Вирусняк ходит+ авитаминоз+ общая усталость от войны