Ошеламиссимо• 26 марта в 23:53
де ви зберігаєте свої фото? окрім галереї і
Глубоководная селедка• 27 марта в 00:23
Нещодавно я про це питала.
Для себе вирішила так - для повного архіву купила ще один зйомний жорсткий диск, на цей раз HDD. Старому жорсткому диску більше 10 років, тому вирішила перестрахуватися.
Скорочені версії архіву зберігаю в 2ох акаунтах гугл фото (там 15 Гб безкошовного сховища, вчасно згадала, що в мене 2 акаунти/електронні пошти).
Але все це зробила після втрати частини фото архіву - виявила через кілька років і вже не розумію, чи то я не всі фото на жорський диск переписала (а віндовс двічі злітав), чи то самі з жосткого диску зникли (навряд).
В телефоні теж двічі з карти пам´яті все зникало.
Навіть паперові фото нарешті посканувала після того, як необережно знищила фото прадіда.
Думаю, що замість жорсткого диску вигідніше щороку оплачувати хмарне сховище. Але знову ж таки, я така роззява, що можу забути пароль. І якщо раптом щось зі мною станеться, то рідні точно забудуть фото в сховищі шукати.