Работать надо• 30 марта в 04:10

Ви б дали гроші?

У мене таке питання. Мала з жінкою конфлікт, який мав для мене вкрай важкі наслідки, фатальні і для моєї сім´ї. Тепер через дуже багато років ця жінка заболіла онко в дуже важкій формі. Усі гроші на лікування вже з дому винесли, тепер у неї не має грошей, можливо у її дитини дорослої є, а може і ні, я не знаю що там і які відносини, але, від мене просять грошей. Ця жінка коли зруйнувала моє життя повністю і всієї моєї сім´ї, угробила моїх батьків, купу зла наробила дитині, а тепер грошей на лікування просить. Ви б дали???
БлинчикБезСметанки• 30 марта в 04:11
Ну это ваше решение. Вы в праве отказать.
БлинчикБезСметанки• 30 марта в 04:11
А кто она вам?
Приму в дар• 30 марта в 04:13
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А кто она вам?
наверное первая жена отца
Млинці зі смайликом• 30 марта в 04:16
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А кто она вам?
Свекровь, кто же еще 🤷🏻‍♀️
автор Работать надо • 30 марта в 04:18
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А кто она вам?
Уже ніхто, була родичка тіпа. У неї хвороба була тривалий час прихована і почала дуже швидко прогресувати в сліпу так би мовити. Я вже такий випадок колись у знайомих бачила. Лікарі нічого не могли зробити, навіть, з грошима. Максимум морфін для полегшення страждань.
автор Работать надо • 30 марта в 04:18
Ответ дляМлинці зі смайликом
Свекровь, кто же еще 🤷🏻‍♀️
Ні, та ще й мене переживе. То дьявол без перебільшення.
Приму в дар• 30 марта в 04:23
Ответ дляРаботать надо
а як вона змогла руйнувати життя?
автор Работать надо • 30 марта в 04:29
Ответ дляПриму в дар
а як вона змогла руйнувати життя?
Це не має значення. Яка різниця. Фундамент хвороби був закладений у 2021 році влітку. В 2020 у мене були підозри що з нею щось не так, але ж хто таке буде говорити жінці. Хто скаже жінко у тебе через 10-15 років почнуться серйозні проблеми із здоров´ям, тому що у тебе уже є якісь зародки незрозумілих речей...
Приму в дар• 30 марта в 04:31
Ответ дляРаботать надо
А що ви помітили не те в ній? змінилась зовнішність?
Ловлю капці• 30 марта в 05:03
Нет
Глас_Народа• 30 марта в 05:28
Не дала бы денег
Щаслива Я• 30 марта в 05:58
Шо то вы не договариваете
Сегодня не целуюсь• 30 марта в 06:21
нет, послала бы нафиг
автор Работать надо • 30 марта в 06:31
Ответ дляЩаслива Я
Шо то вы не договариваете
Що не договору. Людина погана, весь час зло робила. Заболіла . Ви б грошей дали???
автор Работать надо • 30 марта в 06:33
Ответ дляПриму в дар
Багато чого, але вона така, що їй і слова сказати не можна, зразу скандал і крики, агресія неадекватна. Коли ми з нею посварилися, це також було на підвищених тонах. Вона просто зла завжди.
А_я_ЛОЖУ!• 30 марта в 07:26
Ответ дляРаботать надо
Одна ви ангел , щось дуже багато ворогів навколо вас...
Таня21Таня• 30 марта в 07:59
Дайте, скільки зможете, і життя все розставить по своїх місцях. Вже розставляє.
ніколи такого не було• 30 марта в 08:01
Автор ви і тільки ви вирішуєте, давати кошти чи ні. Ви не зобов´язані давати, якщо не хочете. І не змушуйте робити те, що вам не подобається. Тим паче, я так зрозуміла, що, у вашої ’родички’ є діти.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 30 марта в 08:42
Ви така зла. Якщо це було давно, а вас штирить наче вчора було.не хочете не давайте
Донька подруги• 30 марта в 08:58
Ви якусь вину відчуваєте по відношенню до цієї жінкі? Для мене люди, які мене образили, взагалі перестають існувати.
автор Работать надо • 30 марта в 09:57
Ответ дляніколи такого не було
Так, є і вони дуже добре себе почувають.
автор Работать надо • 30 марта в 09:58
Ответ дляДонька подруги
Для мене в принципі також, але моя дитина розказала, пожаліла її, аж смішно сталося бо колись ця жінка дитині багато зла робила, ми так і посварились.
автор Работать надо • 30 марта в 09:59
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ні, це вже на підході, а не було.
ніколи такого не було• 30 марта в 10:14
Ответ дляРаботать надо
Тим більше, ви ж не удочерили ту жіночку, зобов´язань якихось перед нею не маєте. І оці всі ігри в багородство - це все, як то кажуть, ліріка.
автор Работать надо • 30 марта в 10:21
Ответ дляніколи такого не було
Ну я також так думаю. Ви що, у неї дитині вже десь 20 чи 20 з копійками.
пицунда• 30 марта в 11:32
если вы задаете такой вопрос значит сомневаетесь в решении...я наверное дала бы 1 тыс гр и простила бы ее гадости
Мальчижка• 30 марта в 11:46
Ответ дляРаботать надо
Дитина розумніша за вас.
Маєте право і допомогти, і відмовити, вас ніхто не змушує. Але ви наче злорадно насолоджуєтеся її станом.
Я б допомогла по можливості. Але суть не в грошах, якщо життя людини під загрозою, то те що вона чудила і мої образи вже не мали б жодного значення. Я розумію про що говорю, токсичних родичів в оточенні вистачає і вистачало.
r25-1• 30 марта в 11:55
та нафиг надо. Вы серьезно? отправьте военным на лечение. Мымре за что?
Окsид• 30 марта в 22:13
я би отказала
Шумелка Мышь• 31 марта в 02:36
Ні, навіщо мені це? Щоб що?