Как вы считаете, можно ли в таком магазине купить подешевле хорошую вещь, причем такого же качества как в брендовых магазинах
klaraneill• 31 марта в 10:45
можно, но искать придется долго) иногда хожу, когда надо что-то с примеркой купить
Quarasique• 31 марта в 11:01
Секонды - моя тайная порочная страсть. Не знаю, чего там больше, развлечения или добычи.
Чтоб там собрать модный гардероб из качественных вещей - это вряд-ли, но случаются классные находки. Например, столь ценимые мной водолазки из мериносовой шерсти или кашемира. Ношу их зачастую первым слоем, для тепла, сверху худи или еще что-нибудь, они быстро приходят в не лучший вид, покупать для таких целей за полную цену просто жаль. Иногда нахожу невероятные предметы - целая шкурка лисы с пластиковыми глазками, или бело-розовая подушка для кота, выглядящая так, будто она из музея викторианской эпохи. Что самое редкое -так это по-настоящему стильные и красивые вещи. Офигенное пальто Зара нашла полгода назад за копейки, но с тех пор больше ничего такого.
Кстати, много вижу крутых вещей, но не своего размера. Огромные. Обладателям среднестатистического S-M не так просто, конкуренция)
Ответ дляQuarasique
А ось тим, у кого розмір XL, навпаки трапляються цікаві речі маленьких розмірів, знайти щось гарне свого розміру складно - ось такий пардокс в пошуках речей у секонді)))
Стрекоза любви• 31 марта в 11:17
До повномасштабного вторгнення жила поруч з Хуманою. В них був день, коли завозили якісні, оцінені речі. Шовк, шерсть, кашемір. Бренди дуже часто Гант, Армані, Ральф Лорен. В середньому вже тоді ціна на кардиган була 500+ гривень, 3 роки назад.
Не знаю, які ціни зараз. Жодного разу не була після повномасштабного вторгнення. Мабуть вже по тисячі за річ?
Kolgotkina.• 31 марта в 11:29
Обожнюю секонди, але то треба мати натхнення і гарний настрій )) Але не кожен раз можна щось знайти. Можу ходити декілька тижнів підряд і нічого не купити, а за минулі 2 тижні підряд мала гарні знахідки: купила 4 сумки, які хотіла, 2 блузи і 2 кофти на осінь. Старший син (8 р.) - то весь у секонді росте. З нового лише носки, труси, вишиванка, 2 пари взуття і 1 штани ))) З дитячого одягу на беушці гарний вибір якісного і яскравого: кофти, футболки, спортивні штани з принтами, а не просто чорне/сіре. В нашому маленькому містечку в магазинах такого вибору немає. Собі щось прям таке класне - це скоріше удача, а не закономірність, маю розмір М. На секонді більше класного одягу трапляється розмірів ХС-С та ХЛ і більше, взуття так само: 38-39 рідко, а маленькі і великі розміри частіше.
Kolgotkina.• 31 марта в 11:31
і так, в перший день виходить не дешево, особливо на речі з люкса, але вибір більший.
Ответ дляKolgotkina.
А похваліться, які сумки купили?
Бачу на ютубі у дівчат-блогерів, що знаходять гарні шкіряні сумки в новому стані. В наших магазинах таких не зустрічала. Мабуть, їх розбирають у перші хвилини оновлення.
SARA Abramovнa• 31 марта в 11:45
Конечно, можно найти хорошую вещь, если есть желание и время для поиска)
Kolgotkina.• 31 марта в 12:12
Ответ дляvviola
А похваліться, які сумки купили?
В мене не прям якісь крутезні бренди, але подобаються візуально і нові або в ідеальному стані. Я люблю маленькі сумочки і важливо, щоб були легесенькі. Але шкіряні великі сумки теж іноді трапляються. Також гарні рюкзаки (минулого разу бачила новий Майкл Корс). А ще гарну нову сумочку steve madden, але мені вона заважка була. Так, сумки з люкса розбирають в 1-2 день і вони виходять дорого.
Stepa_nida• 31 марта в 12:19
Я не ходжу, бо мене бісить все - запах, люди, не вистачає терпіння.
А ось моя мама вміє там знаходити справжні скарби. Наприклад, светр з 100% шовку та кашеміру Filippa K, я ношу з 2018 (!) року. Він не кошлатиться, тонкий, але при цьому теплий, не кусючий. Простий крій, великий розмір, що дає гарний оверсайз. І все це менш, ніж за 100 грн. на той момент.
Kolgotkina.• 31 марта в 12:43
Ответ дляvviola
А похваліться, які сумки купили?
О, забула! Ще сумка Biba з натуральної шкіри та замші. Не знаю чи сучасна і модна, але в реальності виглядає гарно і акуратно.