Нагайна• 31 марта в 18:25
Розкажіть як піднялись у фінансовому плані?
Цікаво послухати реальні історії: сама або з чоловіком? Яким саме чином? Стали більше заробляти чи освоїли щось нове? Чи часто змінювали роботу? Чи економили сильно? .... і т.д.?
Борець за гаманець• 31 марта в 18:26
Закінчила універ, 7 років працювала як чорний волик, а потім моє ім´я стало знаком якості.
Чебураха з перцем• 31 марта в 18:27
Просто удачно вышла замуж за человека у которого уже всё было. Теперь просто живу в своё удовольствие.
Маруська Му• 31 марта в 18:28
У мужа стало лучше на работе, мне докинули обязанностей и подняли зп. Но мы не на пике, для местных нищие, среди знакомых - середнячки.
Вапщета• 31 марта в 18:28
Сама, вдосконалювалась, як спеціаліст, освоювала суміжні галузі - такі спеціалісти коштують суттєво дорожче там, де треба отака нішева спеціалізація на стику. Ну і вмію дорого себе продати. Зараз вже досвід і резюме працюють на мене. На чоловіків ніколи не розраховувала.
Мишка-шалунишка• 31 марта в 18:30
Щоб рибу їсти,треба в воду лізти ).
Все просто-завжди була кращою за інших Або одною з кращих
КоролеВешна• 31 марта в 18:31
Сама. Меняла работу, искала что-то лучше. Разбиралась с новым. Все реально.
СкумбріяП8• 31 марта в 18:32
Зараз я на фінансовому дні.
Раніше заробляла дуже добре, як для України. Отчасті - попала у «грошову сферу», отчасті - тому що дійсно пахала, намагаючись покращити свій дохід. Але все проходить, і доходів там вже таких немає, та і я вигоріла. Шукаю себе у новому. Ловлю нову хвилю:))
Маруська Му• 31 марта в 18:33
Ответ дляСкумбріяП8
Зараз я на фінансовому дні.
IT?
Вапщета• 31 марта в 18:33
Ответ дляБорець за гаманець
Тут так не прийнято, Ви шо, жінки спочатку по 6 років сидять в декреті, а потім по 12 тис грн заробляють на булавки.
ВыФсеВрете• 31 марта в 18:47
Ответ дляВапщета
Ну я на булавки заробляю 25тис на руки. не переробляють , моя задача вчасно прийти на роботу і вчасно піти з роботи
Гарнюнька• 31 марта в 20:08
Ответ дляКоролеВешна
Что именно, по вашему мнению, было наиболее полезным и эффективным для,вас для достижения фин успеха? Я имею в виду, чему обучились, в какой сфере
Жена сантехника• 31 марта в 20:17
Багато працювала + опинилася в потрібний час в потрібному місці.
Але я активна. Зараз закінчую вивчати 3 іноземну
Нагайна
• 31 марта в 20:39
Ответ дляВыФсеВрете
Класно, поділіться досвідом де так? Державна служба я так розумію?
Вапщета• 01 апреля в 05:35
Ответ дляВыФсеВрете
Я ж і кажу: на булавки. Це не та зп, на яку можна добре жити
КоролеВешна• 01 апреля в 06:46
Ответ дляГарнюнька
Я проходила дополнительно курсы для работы. Могла бы так сильно не напрягаться скажем так. Кроме того, я пришла на работу после 40 с узкой спецификой. Надо было много разбираться, но я это сделала. Меня 2 раза повышали за год.
Гарнюнька• 01 апреля в 06:48
Ответ дляКоролеВешна
Какие именно курсы? Кем работаете?
ВыФсеВрете• 01 апреля в 08:40
Ответ дляНагайна
Ні, завод, яким керуює чоловік. Але закон про корупцію не порушено.