Пані з калабані• 01 апреля в 14:29
Як вчинити правильно? Дитячи ревнощі
Я і подруга привели наших діток разом в гурток танців, вони однолітки. Спочатку був однаковий прогрес, потім я стала помічати що тренер до тої дитини більш схильний, часто обирає ту дівчинку в пару і т.д. І ось були обласні змагання, подали заявки всі бажаючі, нашу не взяли а ту дівчинку взяли. Я чесно рада за неї, дитина добилася свого. Моя теж наче не показує обіду, але бачу що тренування тепер в пів ноги і тренер не звертає на це уваги. Як бути? Підійти до тренера поговорити чи піти в інший гурток? Бо якщо чесно, таке враження що тренер і вигнати не може і займатися не хоче. Може були в когось подібні ситуації?
Ку-кусик• 01 апреля в 14:32
Тренер зацікавлена в тому, щоб займатися найкращими учнями, а не розпиляти увагу на всіх, щоб ніхто не ображався.
Та_все_ок_будет• 01 апреля в 14:33
Ответ дляКу-кусик
А гроші бере з усіх однаково.
Колдунья-вещунья• 01 апреля в 14:33
Які танці?
Було таке. Ніхто не питає. Тренер бачить своїм поглядом.
Так, якщо ти невдоволена вибором (танцівниця, танцор), ніякого толку не буде - немає сприйняття...
Пані з калабані
• 01 апреля в 14:34
Ответ дляКу-кусик
Це зрозуміло, тобто якщо тренер поставив на вас номер 2 то все? От що робити? Хай ходить для задоволення чи йти до іншого тренера? Бо і дитину шкода, бачити подругу номер 1 напевно їй тяжко
Колдунья-вещунья• 01 апреля в 14:35
Ответ дляТа_все_ок_будет
А гроші бере з усіх однаково.
А що? Повинен опитування (анкетування) робити?
Було б правильно, але...
Та_все_ок_будет• 01 апреля в 14:35
Ответ дляКу-кусик
Just business
Ну в бизнесе кто платит,тот и заказывает.Автор,спитайте дитину,чи хоче вона ті танці відвідувати?Може в басейн та малювання краще піти?Або змінити тренера.
Одна_на_всей_планете• 01 апреля в 14:36
Тот ребёнок значит лучше, ну что ж делать (
Ваш не хочет заниматься, я б перевела в другой и было б всё хорошо!
Ку-кусик• 01 апреля в 14:36
Ответ дляПані з калабані
Так, йти до іншого тренера, ходити для задоволення або пропрацювати свої помилки в танцях і танцювати краще
Ку-кусик• 01 апреля в 14:37
Ответ дляТа_все_ок_будет
То хай змінює, а не ображається
Та_все_ок_будет• 01 апреля в 14:38
Скажу з особистого досвіду.Теж була завжди &2.Це тяжко.Але закаляє характер.Якщо амбіції здорові є.
Свезло так свезло• 01 апреля в 14:40
Сложная ситуация.
Чего хочет дочь? Поговорите с ней о переживаниях на этот счёт - что она чувствует, нравится ли ей ходить на танцы и т.д.
И сколько детям?
Пані з калабані
• 01 апреля в 14:44
Ответ дляТа_все_ок_будет
Так, дуже хоче саме танці, і є хист до того, але є і більш талановиті і більш натреновані і ми не вписалися різко а чекати нас ніхто не буде. Просто думала може з тренером переговорити за додаткові заняття, а може і не треба, бо все впирається в подружку, яка стала проривом року. Теж склоняюся більше до думки що треба поміняти гурток.
Аноним с кешбеком• 01 апреля в 14:44
тема не про ревнощі
определиться с тем, чего хотите Вы. Поговорить с ребенком. Поговорить с тренером. Если выяснится что при этом тренере ребенок получит больше - - чем ++ - уходить в другое место.
Та_все_ок_будет• 01 апреля в 14:45
Ответ дляПані з калабані
Спробуйте спершу поговорити з тренером,якщо нічого не зміниться,змінете тренера і гурток.
Кумедний ґудзик• 01 апреля в 14:46
Може на інший напрямок перевести? В тому самому місці...і ніби разом і ніби ні... Які саме у вас танці?
Пані з калабані
• 01 апреля в 14:46
Ответ дляАноним с кешбеком
тема не про ревнощі
Я хочу лише одного, щоб вона з радістю займалася, як раніше, а не як зараз.
Пані з калабані
• 01 апреля в 14:48
Ответ дляТа_все_ок_будет
Так, напевно ви праві
Аноним с кешбеком• 01 апреля в 14:56
Ответ дляПані з калабані
смотрите, вроде бы Вы хотите ’всего лишь’, на самом деле Вы хотите не мало и крайне не конкретно. Як раніше - зачастую вообще не возможно(
А еще и ребенок что-то хочет.
А тренер тоже имеет право хотеть...
Считаю нужно хотеть: не организовать ребенку комплексов, дать понять что Вы - его поддерка, показать что ’уйти’, если возникли трудности - не всегда правильно. Но это я так считаю...
А еще и ребенок что-то хочет.
А тренер тоже имеет право хотеть...
Зубожиння• 01 апреля в 15:11
Ми поміняли так на східні танці і дитина задоволена і тренер став хвалити. І конкурси були що з медалями, грамотами
Пані з калабані
• 01 апреля в 15:15
Ответ дляАноним с кешбеком
А еще и ребенок что-то хочет.
А тренер тоже имеет право хотеть...
А еще и ребенок что-то хочет.
А тренер тоже имеет право хотеть...
Якщо чесно, не зрозуміла ваш посил до кінця. Якщо я хочу не организоваьь ребенку комплексы, то це я так розумію піти і найшвидше але потім ви пишете що піти то не найкращий варіант.
Пані з калабані
• 01 апреля в 15:16
Ответ дляЗубожиння
Дякую за підтримку, вашій дівчинці успіхів🫶
Ку-кусик• 01 апреля в 18:39
Ответ дляПані з калабані
То поговоріть з дитиною і розкажіть їй, що вона не завжди буде першою. А якщо хоче також виступати і стояти в перших рядах, то доведеться докласти більше зусиль
Пані з калабані
• 01 апреля в 19:07
Всім дякую, все ж вирішили сходити на пробне до іншого тренера. Щоб ніяких подружок, сама прийде і сама на себе буде рівнятися.