Да, я блондинка!• 02 апреля в 14:06
Кого бы Вы не взяли на работу?
Скажем так есть несколько кандидатов с +/- одинаковым опытом и навыками. Если бы принимали? На, что сразу обратили бы внимание? Внешний вид, манеру общения?
Чудовий каламбур• 02 апреля в 14:17
Того,кто приятный в общении мне. Без ужимок, ухмылок,без чрезмерной жестикуляции и умеющий четко и лаконично выражать свои мысли.
ИзЮмрудная• 02 апреля в 14:25
Дивлячись яка посада.
Не брала занадто ініціативних і занадто амебних.
Могла розпитати про сім´ю - якщо там маячать лежачі родичі чи хворобливі діти - ні .
Занадто політично активні - ні .
Пару тестових питань як би вони вирішили ту чи іншу проблему теж добре показують характеристики людини
Занадто політично активні - ні .
ИзЮмрудная• 02 апреля в 14:26
Ответ дляdulenok
у вас странные критерии отбора..опыт , навыки - не важны, внешний вид и манеры- важны...
В мене були такі кандидати які на співбесіді розказували як нам потрібно розставити меблі щоб енергія вільно протікала.
Нам вже не цікаві були її професійні навички
ХуАнита• 02 апреля в 14:39
Ответ дляИзЮмрудная
И сколько таких было- аж один?
ИзЮмрудная• 02 апреля в 14:43
Ответ дляХуАнита
И сколько таких было- аж один?
Насправді вистачало.
Потрібен був соціальний працівник з медичною освітою, приходила медсестра яка боялась уколів.
Приймали сісадміна яка упорно хотіла показати яких їжачків вона вміє плести
Все питаю зарання• 02 апреля в 15:55
Ответ дляФуліганка
Не беру никогда никого с наколотыми губами.
Ну, это логично