Ніка Найз• 02 апреля в 17:11

ХУПС запрошує на навчання

Правила прийому Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у 2024 році
Додатки до правил прийому
Перелік акредитованих та неакредитованих освітніх програм, за якими здійснюється прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання за освітнім ступенем бакалавра
Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти вступних випробувань (вступних іспитів)
Таблиця відповідності середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, значенням 200-бальної шкали
Перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка
Вимоги до рівня фізичної підготовленості кандидатів на навчання для вступу за освітнім ступенем бакалавр
Вимоги до індивідуальних психологічних якостей кандидатів на навчання для вступу за освітнім ступенем бакалавр
Медичний огляд кандидатів на навчання для вступу за освітнім ступенем бакалавр
Перелік документів навчальної справи кандидата на навчання
Правила прийому до докторантури та ад’юнктури Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у 2023 році
Порядок прийому на навчання до Інституту цивільної авіації Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба для здобуття вищої освіти в 2023 році
Перелік акредитованих освітніх програм, за якими здійснюється прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання
Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів) та вступних випробувань БАКАЛАВР Для вступників на основі повної загальної середньої освіти (за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб)
Порядок подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до Університету
Заява в електронній формі
автор Ніка Найз • 02 апреля в 17:11
Програма вступних екзаменів
Програма вступних екзаменів з української мови
Програма вступних екзаменів з математики
Програма вступних екзаменів з фізики
Програма вступних іспитів з історії України
Програма вступних іспитів з іноземної мови(англійської, німецької, французької
Програма вступних екзаменів до Військового коледжу сержантського складу
Напрям підготовки
Для студентів
Підготовка офіцерів запасу
Навчання іноземних громадян
Служба за контрактом
Факультети університета
Льотний факультет
Інженерно-авіаційний факультет
Факультет зенітних ракетних військ
Факультет автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації
Факультет радіотехнічних військ протиповітряної оборони
Факультет протиповітряної оборони Сухопутних військ
Факультет післядипломної освіти
Факультет підготовки офіцерів запасу за контрактом
Інститут цивільної авіації
Військовий коледж сержантського складу
автор Ніка Найз • 02 апреля в 17:12
Приймальна комісія:
Телефони для довідок: +38 (097) 324-88-82 Електронна пошта: prcom_hups@ukr.net
автор Ніка Найз • 02 апреля в 17:12
Льотний факультет
Інженерно-авіаційний факультет
Факультет зенітних ракетних військ
Факультет післядипломної освіти
Інститут цивільної авіації
автор Ніка Найз • 02 апреля в 17:13
Кафедри факультету
Кафедра льотної експлуатації і бойового застосування літаків
Кафедра повітряної навігації та бойового управління авіацією
Кафедра аеродинаміки та динаміки польоту
Кафедра тактики авіації
Кафедра льотної експлуатації і бойового застосування вертольотів
Основною метою діяльності льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил є підготовка військових фахівців льотного профілю для Міністерства оборони України та інших державних військових формувань України, створених відповідно до законів України, згідно з державним замовленням.
Пільги випускників факультету
Випускники льотного факультету по закінчення навчання та призначенні на офіцерські посади порівняно з іншими фахівцями мають пільги:
Пільгове нарахування вислуги років (2 роки за 1 календарний рік);
Підвищене грошове забезпечення;
Додаткова профілактична відпустка;
Першочергове отримання житла;
Присвоєння чергових військових звань на рік раніш;
Безкоштовне харчування за льотною нормою;
Льотний факультет є одним із основних організаційних і навчально-наукових структурних підрозділів Харківського національного університету Повітряних Сил.
Льотний факультет готує:
льотчиків на літаках;
льотчиків на вертольотах;
штурманів на літаки транспортної та бомбардувальної авіації;
офіцерів бойового управління авіацією,
офіцерів з морально-психологічне забезпечення.
Згідно державного переліку напрямів та спеціальностей підготовки вказані фахівці готуються в галузі знань “…25 “Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону” за спеціальностями 253 “Військове управління (за видами Збройних Сил)” та 254 “Забезпечення військ (сил); спеціалізаціями:
льотна експлуатація та бойове застосування літаків;
льотна експлуатація та бойове застосування вертольотів;
навігація та бойове застосування літальних апаратів;
бойове управління польотами авіації,
морально-психологічне забезпечення у підрозділах, на кораблях (за видами Збройних Сил України).
Під час здійснення освітньої діяльності з підготовки військових фахівців тактичного рівня льотного профілю льотний факультет відповідає за теоретичну та тренажерну підготовку військових фахівців льотного профілю для допуску до їх до польотів.
Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані викладачі, які мають значний досвід науково-педагогічної діяльності, великий досвід служби у військах та практичний наліт, та приймали участь у миротворчих операціях. Серед них доктори та кандидати наук (доктори філософії), професори та доценти.
Навчально-матеріальна база факультету обладнана сучасною технікою, яка забезпечує випускникам високий теоретичний, методичний та практичний рівень підготовки.
Для практичної підготовки майбутніх пілотів та штурманів у складі факультету створено навчально-тренувальний комплекс (авіаційних тренажерів), що оснащений сучасними тренажерами.
Льотну підготовку на літаках та вертольотах курсанти проходять у льотних школах та навчальній авіаційній бригаді університету починаючи з 1 курсу.
Під час навчання курсанти опановують легкомоторні літаки, літаки Л-39, Ан-26 та легкі вертольоти, вертольоти Мі-2МСБ, Ми-8МТ(В), Мі-8МСБ(В).
На кафедрі льотної експлуатації та бойового застосування літаків курсанти-льотчики проходять навчання з використанням сучасних комп’ютерних технологій. Підготовка спрямована на розвиток інтелектуальних здібностей майбутніх льотчиків: професійного мислення, уваги, пам’яті.
Bambi-kids• 02 апреля в 17:48
Don´t waste your energy...
автор Ніка Найз • 02 апреля в 19:26
Ответ дляBambi-kids
Don´t waste your energy...