Карапулька• 03 апреля в 20:18
Що мені з цим робити? Мені 20 років.
Цей жах в мене з 16 років, коли більше коли менше, але є завжди, це капець...
Працівниця року• 03 апреля в 20:20
Нічого. Така будова обличчя. Якщо немає проблем з судинами/нирками/режимом сну, то тільки хірургічно.
Сама купляю квіти• 03 апреля в 20:21
Или спать, за час отложить в сторону телефон и ноут, или почки проверить
Карапулька
• 03 апреля в 20:22
Ответ дляТут надолго
заменить телефон для начала)
В мене нормаоьний телефон самсунг а 35. 17 к за нього віддала в минулому році
Тут надолго• 03 апреля в 20:23
Ответ дляКарапулька
а фоткает как за 2 тис)
и да,за 17 - это дешевый телефон0
Карапулька
• 03 апреля в 20:24
Ответ дляТут надолго
а фоткает как за 2 тис)
и да,за 17 - это дешевый телефон0
Лінійка А в самсунгах медіум сегмент. S преміум. Дешевий це М лінійка
Карапулька
• 03 апреля в 20:25
Ответ дляТут надолго
а фоткает как за 2 тис)
и да,за 17 - это дешевый телефон0
Так це фото на відстані, обрізані
Карапулька
• 03 апреля в 20:27
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Белка мало едите
Чому ви вважаєте, що це через білок?
Карапулька
• 03 апреля в 20:28
Ответ дляЗараз все скажу
Тут хирург только поможет
І це я не вживаю алкоголь, не палю. Таке враження, що бухаю днями
Аноним Советчик• 03 апреля в 20:35
очень похоже на то что у меня было-если есть реакции на аллергии ’странные’
у меня нашли ’непереносимость гистамина’
2 мес лечения и прошло!
Зайченя• 03 апреля в 20:36
Ответ дляВ кого тако було
Японки навмисне колють гіалуронку, щоб такі мішечки були
И рисуют их в макияже😀
Карапулька
• 03 апреля в 20:37
Ответ дляАноним Советчик
2 мес лечения и прошло!
О, в мене алергії з дитинства. На різні продукти сильная реакція але я про них знаю. А як ви знайшли цю непереносимість? Аналізи?
Карапулька
• 03 апреля в 20:37
Ответ дляВ кого тако було
Нашо воно їм?
В кого тако було• 03 апреля в 20:41
Ответ дляКарапулька
Нашо воно їм?
Вважають це гарним. Буквально нещодавно ФБ видав відео критеріїв азіатської краси: мішечки під очима, відтопирені вуха, маленький лоб, щоб обличчя здавалося меншим. Як загальний результат, обличчя більш подібне до дитячого
Чучало яблуні• 03 апреля в 20:41
Вам треба підійти на консультацію до пластичного хірурга, і краще до парочки.
Вони скажуть точно чи це внутрішня проблема, чи виключно естетична і тоді лише хірургічно можна прибрати.
Карапулька
• 03 апреля в 20:41
Ответ дляВ кого тако було
Жах
Вишнёвая Леди• 03 апреля в 20:44
Це жирові пакети, нічого їм не зробите, лише нижня блефаро. В мене сестра робила, два шовчика наружних, за кілька місяців вже їх і не видно