Дивне створіння• 04 апреля 2025
Отсутствие сексуального опыта
Мне 32, секс был, но только несколько раз. И вот я теперь очень переживаю, что я и не девственница, ну и практически нет опыта в сексе. Вот тут часто читаю, что женщина может чем-то в сексе не понравится, бревно, мужчина тогда сольется и т.д. Одно дело, если б я была ещё девственницей, тогда понятно, а так не знаю, что может мужчина подумать. По любому у них глаз намётан, и видят сразу какая женщина. С мужчинами знакомлюсь, но снова до секса пока не доходило, мне кажется у меня какие-то блоки. Или я напрасно переживаю?
Дивне створіння
• 04 апреля 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
девушка, которая воспринимает себя через призму секшаул юзабилити явно нормальной самооценкой похвастаться не может
а то что в абьюзивных отношениях вы уже побывали только подтверждает этот факт
и отсутствие выводов не добавляет оптимизма
Та я просто часто читаю, что тут на Советчице пишут сами же женщины про опытность, раскованность в сексе, как чтоб мужчине понравится.
Шикаю і викаю• 04 апреля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
В 32 мати мало сексуального досвіду (я не про кількість партнерів, а про досвід і якість) не класно. Чоловікам може недосвідчені і подобаються, але коли то зовсім молоденькі дівчини 18-22...
В 30+ нічого не вміти .. ну таке... більше в бік старої діви, а не тендітної необізнаної дівчини...
Мужикам разные нравятся
Причем абсолютно.
У них запросов к секс партнерше минимум.
Это женщины перебирают, все не то пальто
Причем абсолютно.
Шикаю і викаю• 04 апреля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Дуже крінжовий комент.
То авторці пропонуєте іти давати кожному бажаючому? 😁
щоб було ’класно’?
Шикаю і викаю• 04 апреля 2025
Ответ дляДивне створіння
Ни с кем больше секса не было. Ко второму сексу мы через дней 10 приступили, как-то очень болезненная потеря девственности была и ещё дня 4 мазня была.
тю, а кроме секса шото было? гулянки свиданки разговоры признания? 🤔
Дивне створіння
• 04 апреля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Да, было всё это.
Сижу_и_плачу• 04 апреля 2025
Ответ дляДивне створіння
это всем нравится. но это же не базис для здоровых отношений
Шикаю і викаю• 04 апреля 2025
Ответ дляДивне створіння
Нафиг оно надо, из кожи вон вылезать чтоб понравиться? вы ж не сможете играть роль годами. Будьте собой.
Наоборот , ваш мужик - тот что полюбит вас любой, включая вас в самом бомж стайл варианте :)
Шикаю і викаю• 04 апреля 2025
Ответ дляДивне створіння
Да, было всё это.
Чет быстро сдулся, импотент какой-то :)
ну или бледун обыкновенный, цель получил и стух, убежал к новой.
Поліцейський патруль• 04 апреля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Мужикам разные нравятся
Причем абсолютно.
Загалом, чоловіки дійсно згодні трахати усе що ’шевелитца’, така тенденція є (дещо перебільшую). Але серед партнерок 30+ між невмілим ’бревном’ та розкутим ’огнем’ в ліжку, оберуть переважно другий варіант. Автор звісно може пошукати поціновувачів невмилих бревен. Їх є, але в рази менше ніж тих, хто не хоче тітоньку 30+ вчити як член тримати. Всьому треба вчитися вчасно. Те що викликає милування недосвідчина дівчина у 17 років, то у 30 викликає як мінімум запитання чи з партнеркою все гаразд.
Поліцейський патруль• 04 апреля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Дуже крінжовий комент.
щоб було ’класно’?
Ви спеціально прописти уточнення що я не про кількість партнерів, а про якість? До чого тут ’кожний зустрічний’? Де про це мова була?
Але якщо дівчині за 10+ років дорослого життя ніхто з 4 млд чоловіків не сподобався так, щоб отримати досвід в сексі, то тут певно не в чоловіках справа....
Шикаю і викаю• 04 апреля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Цьому є пояснення.
У юного гарного хлопця член стоїть як камінь і він завжди хоче, його збуджує будь яка жінка, будь який секс чи натяк.
А після 30 у чоловіків починаються проблеми статеві, потенція все гіршає, секс приїдається.
Тож у таких встає нерідко лише на або сильно молодших або на якісь збочення (типу досвід, від аналу до свінгу)
Дивне створіння
• 04 апреля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Чет быстро сдулся, импотент какой-то :)
Ну вообще наши отношения стали сильно ухудшатся, так сказать и не успев начаться, и мы расстались. Хотя друг другу понравились сразу.
Шикаю і викаю• 04 апреля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
І що? мені за 39 років життя сподобались лише двоє щоб прям сподобатись. Решта - ну такоє, страшки і це м´яко кажучі
Александра-06e5• 04 апреля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Чет быстро сдулся, импотент какой-то :)
Быстро сдулся, потому что импотент. К меня в 24 был 23-летний, с которым секс был раз в три недели, и то он все жаловался, что я его вымотала.
Поліцейський патруль• 04 апреля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Ви ще авторці порадьте під час суксу лягти ’зірочкою’, заплющити очі і періодично перепитувати ’ти уже всьо?’... чолвіки точно у захваті будуть від такого... ага...
Александра-06e5• 04 апреля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Цьому є пояснення.
Це проблем чоловика,а не жинки, що йому секс приився и в нього не встае нормально. Це ненормально, якщо в тридцать не встае.
Шикаю і викаю• 04 апреля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Вибачте але як от у авторки низька самооцінка та прогинання під чоловіків, у вас так само 🤷
Ну з якої вибачте радості жінка повинна ’вчитись сексу заради чоловіка’, ’бути вогнем в ліжку’?
Вона щось повинна лише собі!
І секс це для її задоволення! а не чоловікового.
До речі чоловік кінчає майже завжди, тож не треба так переживати за його піструн 😁
треба про себе думати, це важливіше
Вона щось повинна лише собі!
треба про себе думати, це важливіше
Шикаю і викаю• 04 апреля 2025
Ответ дляДивне створіння
Ну оно и к лучшему ;)
Поліцейський патруль• 04 апреля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Вона щось повинна лише собі!
треба про себе думати, це важливіше
Вона щось повинна лише собі!
треба про себе думати, це важливіше
Тому що гарний секс це парне заняття. І тому треба вчитися як для свого задоволення так і для його задоволення. Це неподільне. Виключно для себе можна тільки мастурбацією займатися. Ну або поза ’зірочка’ і обличчя в стилі ’я тобі дала’...
Шикаю і викаю• 04 апреля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Я схильна відноситись до чоловіків, навіть тих що подобається, як до джерела того що мені треба. Прийшла, сказала що потрібні гроші на те, на те, узяла, пішла.
Якщо він гарний, можна ще й відсексити його ’на дорожку’ 😁
Поліцейський патруль• 04 апреля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Психотравми у всіх свої, я розумію...
Шикаю і викаю• 04 апреля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
гадаю він не повинен бути гарним чи як з підручника.
Якщо жінка кінчила, кайфонула, значить все пройшло добре 🤗
А чоловік розбереться, що з тим усім робить. 😀
Шикаю і викаю• 04 апреля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Психотравми у всіх свої, я розумію...
В мене нема психотравм в плані чоловіків точно :) Просто люблю себе. Чоловіка можу любити, але набагато слабше ніж себе.
Є психотравми в іншій сфері, але це вже пов´язано з війною
Поліцейський патруль• 04 апреля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Називати психотравми можна як завгодно хоч ’люблю себе’, хоч ’імператор галактики’, суть від того не змінюється...
Шикаю і викаю• 04 апреля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
А в чому це психотравма? 🤔
Хіба це нормально любити чоловіків більше ніж себе?
І чому жінка має переживати за чоловіче задоволення? для чого їй це?
Поліцейський патруль• 04 апреля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
А в чому це психотравма? 🤔
Більше ніж себе не треба. Але позіція ’скористалася, головне аби мені добре, на нього пофігу’ і так далі не свідчить про здорові партнерські стосунки, інтимні в тому числі.
Калинові вуста• 04 апреля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Можно вопрос, чем он вас зацепил? обеспечивает?
Я сама после развода снова замуж или сж не хочу категорически и почти все подруги тоже.
Я считаю его умным, тактичным, нежным, но в тоже время сильным. Он очень старается в быту, следит за собой, чтоб не набирать вес. Мне с ним легко, приятно. Он мне цветы дарит, всегда меня поддержит. С детьми моими возится. Мне с ним комфортно быть везде.
Ananasprotivogaz• 04 апреля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Зверніться до психолога і розберіться в собі.
Деякі чоловіки якраз і шукають недосвідчених і порядних
Тож для них це перевага
А діло не мудре, головне щоб була пристрасть, гормони
Тож для них це перевага
Так порядочность это про 20 лет, а не на 4 десятке. Тут уже беда
ПростоБелка• 04 апреля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
оч странная тема 🤔
вас смущает, что вы не давали каждому или многим?
это нормально! более чем.
У меня тоже небольшой опыт.
Мужчин рассматриваю только молодых, девственник в приоритете.
Опытные потасканные потяганные хламидийщики или алиментщики это антисекс 🤷
это нормально! более чем.
У меня тоже небольшой опыт.
О, могу вам одно сосватать. 47 лет То ли девственник, то ли пару раз было. Я не вынесла его характер
Червона калина• 05 апреля 2025
Можна ще для самовпевненності порно відео різні подивитися, як можна себе задовольнити та чоловіка (при бажанні)
А потім вирішувати чи приміряти це на практиці з цим партнером, чи ні…