Пенек Возмездия• 05 апреля в 08:34

Есть тут те у кого после секса цистит

Как боретесь?
У меня уже много лет эта беда. Помогает только если после секса сразу бежать в туалет писать и мыться, вот прямо сразу. Плюс се с должен быть не такой чтобы прямо очень активный.
Я уже так задолбалась с этим. Ладно была долго замужем и там уже и муж понимал и секс "отработанный".
Сейчас новый мужчина и это просто беда...
П.с.сдавала все анализы, УЗИ и прошла миллион урологов Киева. В институте урологии сказали что такое строение органов близкое и потому проблемы.
Столічна штучка• 05 апреля в 08:35
Цистит новобрачних
Инфотуфелька• 05 апреля в 08:36
в чому проблема піти одразу помитись і помочитись?
не зручно перед новим чоловіком? це питання вашого здоровʼя
і нічого страшного не станеться якщо ви підете помитись. навіть якщо поясните чоловіку тим паче нічого страшного не станеться. якщо він звісно не дурник якийсь
Инфотуфелька• 05 апреля в 08:38
в мене таке, доречі. і реально помитись і помочитись це єдине вирішення проблеми
Аnnеt• 05 апреля в 08:38
посткоитальный цистит - море инфы в интернете.
Молчалка• 05 апреля в 08:40
Автор, в мене теж така проблема, і навіть помитися і сходити в туалет не допомагає, але тільки після пози сзаді, слава Богу, що це поняла, а так також нові відносини і 4 рази за рік був цистит. А у вас в любій позі секс і можливий цистит ?
Мольфарочка• 05 апреля в 08:53
Ще як варіант, посткоїтальний цистит.Якщо немає інших причин. Колють гілауронку.
Мені кололи нещодавно при операції

Теж така фігня. Робили цистоскопію, виявилось запалення шийки сечового міхура і лейкоплакия шийки. Робили операцію і заодно кололи філери, бо якийсь загин був (лікар сказав що це так називаємий посткоїтальний цистит).
Але як воно сказати не можу бо поки не можна класичний секс.
Бо є ще защімлення чи запалення ’полового нерва’ що теж може давати біль після сексу як цистит. Але до лікаря запис аж на кінець місяця.

Вам теж можна таке обстежити.
Я теж перевірялась на всі статеві хвороби, і всі можливі посіви, папіломавіруси цілий лист. Чоловіка теж обстежили. Чисто.

А потім виявили ось це.
Але у мене дійшло до дого, що спочатку після статевих актів, а потім боліло постійно, загострюючись після сексу ще більше.

Після операції набагато краще. Але ще з тим нервом потрібно розібратись.

Я це все роблю в клініці Гармонія здоров´я. Хвалили щодо урології. Лікар Квач або Саприга можу порадити.
До цього була мабуть у п´ятьох урологів, кількох гінекологів, невролога навіть.
Київ.
Подтяжка• 05 апреля в 08:56
У меня тоже была такая проблема. Уролог посоветовал сразу после полового акта подмываться лактацидом самым простым. И смазывать уретру мирамистином. Помогло . Презервативами не пользуюсь. После них вообще жесть была .
Міряю від одиниці• 05 апреля в 09:05
Ответ дляИнфотуфелька
вам після сексу самій дуже хочеться кудись бігти ?
Масяня Я• 05 апреля в 09:11
У мене через кішечну паличку цистіт після сексу загострюється, паличку нічим не можу вилікувати, вже робила вакцинації за 10 штук грн, допомогає лише постійно приймати маннозу, але тільки припиняєш і знов те саме.
Слухи-руки не распускаю• 05 апреля в 09:22
Цистит это бактериальная инфекция
Самохвалова• 05 апреля в 09:23
Ответ дляМасяня Я
А ви робили аналіз на чутливість до антибіотиків? Бо в мене теж кишкова паличка була. Мучилась років 10, поки не зробила посів із чутливістю. До цього ніхто не призначав, лише загальний аналіз сечі, а я тоді й не знала, що є посів. Лікарі навіть не намагались вилікувати, тільки заліковувалипрепаратами, які навіть не підходили. Пропила потрібний антибіотик і забула про цистит на багато років. Потім був золотистий стафілокок, але то вже інша історія.
Масяня Я• 05 апреля в 09:30
Ответ дляСамохвалова
Роблю регулярно вже пару років, вона в мене чутлива до всіх антибіотиків завжди, але виліковується них тиждень і по новому
автор Пенек Возмездия • 05 апреля в 09:33
Ответ дляМасяня Я
У меня высевали кишечную палочку, я ее пролечила и больше не не находили. Но цистит никуда не делся
Телефон Рубика• 05 апреля в 09:36
Ответ дляМіряю від одиниці
Мені хочеться. В душ і чистими обійматися. А не лежати мокрими
автор Пенек Возмездия • 05 апреля в 09:38
Ответ дляИнфотуфелька
Это не то чтобы проблема. Просто если секс длиннее чем 15 минут, со всякими более разнообразными ласками, то это не помогает. А что такое новые отношения...не будешь же бегать в душ между петингом, оральным и вагинальным сексом и потом ещё и побежишь сразу после как умалишенная... Так даже мне уже ничего зотетьмя не будет, я молчу о мужчине
автор Пенек Возмездия • 05 апреля в 09:40
Ответ дляТелефон Рубика
Вы не понимаете что значит ’сразу’. Это значит прямо в минуту. А это оооочень неудобно. Никаких тебе поцелуев и объятий и вообще ничего.
Телефон Рубика• 05 апреля в 09:41
Ответ дляПенек Возмездия
В вашому стані я б вставала і бігла, якби це допомагало. Але тут кому що важливіше.
Инфотуфелька• 05 апреля в 09:56
Ответ дляТелефон Рубика
тут походу важливіше чоловіку догодити і не показати шо шось не так 🫠
Инфотуфелька• 05 апреля в 10:17
Ответ дляМіряю від одиниці
ну взагалі да. не подобається коли там все липке, хлюпає і тече по ляшкам 🤷🏻‍♀️
Инфотуфелька• 05 апреля в 12:46
ще з причин може бути:
- механічне пошкодження, якщо у чоловіка там кущі і/або не дотримується гігієни
автор Пенек Возмездия • 05 апреля в 12:47
Ответ дляМолчалка
Заметила что если очень активный секс, типа перебрали несколько поз, оральный, долго сам акт...тогда вообще ничего не помогает.
автор Пенек Возмездия • 05 апреля в 12:50
Ответ дляМольфарочка
Мені кололи нещодавно при операції

Вам теж можна таке обстежити.

А потім виявили ось це.

Київ.
У меня ничего не болит постоянно, именно рези при мочеиспускании и небольшая температура, слабость, если сразу не выпить лекарства то море крови в моче. Проходит быстро после пары таблеток фурагина. Я пробовала лечиться долго и разными таблетками, промывала мочевой пузырь в больнице... Проходит без следа и опять начинается.
автор Пенек Возмездия • 05 апреля в 12:51
Ответ дляПодтяжка
Спасибо, такое ещё не пробовала, но попробую
Инфотуфелька• 05 апреля в 13:30
Ответ дляПенек Возмездия
це після орального ще може бути