Ніка Найз• 07 апреля в 08:46

Зарплати в 36 тисяч можуть стати ще більшими

Поки мінімалка без змін, Кабмін вирішив "допомогти" поліцейським: зарплати в 36 тисяч можуть стати ще більшими
Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко повідомив, що Кабінет Міністрів може розглянути можливість підвищення зарплат поліцейським.
автор Ніка Найз • 07 апреля в 08:46
Бути захисником правопорядку на сьогоднішній день в Україні не лише престижно та відповідально, але й вигідно в матеріальному плані. Незабаром оплату праці працівників поліції можуть ще переглянути в сторону збільшення.
автор Ніка Найз • 07 апреля в 08:46
Так, згідно з даними сайту work.ua, найменше поліціянт в Україні заробляє 19 500 грн на місяць.

Разом з тим, Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко каже, що середня зарплата поліцейського в Україні становить 34-36 тисяч гривень. Крім того, за його словами, додатково виплачується 10 тисяч по всій країні та 30 тисяч у регіонах бойових дій.
Про це він заявив 17 січня, відповідаючи на питання у Верховній Раді.
автор Ніка Найз • 07 апреля в 08:46
Ігор Клименко також зазначив, що поліцейським не підвищували зарплати вже два роки, а тому найближчим часом Кабінету міністрів України рекомендовано розглянути можливість підвищення зарплат співробітникам Національної поліції.

Зазначимо, що середня зарплата в українців - 22 500 грн. У 2025 році мінімальна зарплата залишиться без змін.
Українці вже пишуть в соцмережах, що на тлі загальної економічної ситуації в країні та війни, є більш нагальні питання. Хоча є і ті українці, які вбачають у цьому справедливий крок для захисту тих, хто забезпечує порядок.
’Ні це не доречно в той час коли літні люди не можуть ввести кінці з кінцями, отримуючи нещасні 3 тисячі пенсії. Доречніше підняти пенсії минимум до 15 тис грн на місяць, та зарплати звичайному робітнику з 8ми тис до 20 000 тис це мае бути преоритетом та понизити налоги хоча б щоб якось існувати’, - написала одна з українок.
автор Ніка Найз • 07 апреля в 08:57
Девочки! Кто хочет нормально зарабавать-идите в полицию!
dibrov• 07 апреля в 09:07
Ответ дляНіка Найз
Хороший совет.
Вместо того что-бы ныть что нет работы и маленькие зарплаты можно пойти на работу в полицию.
Но что-то мне подсказывает что ’нытикам’ этот вариант не подойдёт...
автор Ніка Найз • 07 апреля в 09:07
Ответ дляdibrov
Хороший совет.
Полиция тоже работа и даже еще большая и нужная во время войны!
автор Ніка Найз • 07 апреля в 09:07
Ответ дляdibrov
Хороший совет.
Нытикам вообще кроме халявы ничего не подходит!