Капуста Маша• 08 апреля в 15:03

Сенсорне вимірювання інсуліну, порекомендуйте

Дівчата, мама побачила рекламу в Фейсбуці, що можна міряти інсулін без проколу в палець. Наскільки я зрозуміла там ставлять таку штуку в плече з голкою, і потрібно міняти раз у два тижні.
Хто в темі, можете детально пояснити, порекомендуйте на що звернути увагу, і які недоліки?
Советчица Года• 08 апреля в 15:14
Фрістайл лібре
Мінус - ціна
Я_канеша_извиняюсь• 08 апреля в 15:35
Недоліків немає. FreeStyle Libre, 2 або 3. 2 коштує 2100 грн, 3 дорожча.
ЗабежАЛОЧКА• 08 апреля в 15:57
Freestyle Libre, 1-ю можно перезапускать, но стала иногда не перезапускаться. 2-я информирует о высоком и низком сахаре. Появился ещё сибионик, хватает на 24 дня, но нам попался бракованный. Минус всех цена.
А вообще есть детальные группы в фейсбук и вайбер.
Я_канеша_извиняюсь• 08 апреля в 16:13
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Першу вже не випускають
ЗабежАЛОЧКА• 08 апреля в 16:18
Випускають, купую для Китаю. Зашла в групу діапродаж, є либра1.
Я_канеша_извиняюсь• 08 апреля в 16:22
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Китайська, неофіційна , неліцензована.
ЗабежАЛОЧКА• 08 апреля в 18:50
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Китайська, неофіційна , неліцензована.
Офіційна, вироблена на Abbot.