Некомильфо• 10 апреля в 12:25

Чому багаті не сплачують комунальні?

Може щось знають ? Часто попадалась інфо, що борг за комуналку зараз саме у багатих людей, а всі пенсіонери, хоч і недоїдають, але платять
А на днях забирала подругу з приватного сектору передмістя, величезний будинок і двір. Гарна огорожа, їй платять там за регулярне прибирання, без нарікань, ще є садівник ( люди майже в будинку не проживають, іноді тільки приїздить дочка), але рахунки в них (боргові) 100-200 тис гривень, як каже подруга, бо фотографувала і відсилала їм фото періодично. Це як? Може вони щось знають, і таки ці борги потім спишуть собі ?
Треба підробіток• 10 апреля в 12:27
кому то может и спишут - но не мне с вами
Добрая свекровь• 10 апреля в 12:28
Таких боргів в приватному будинку бути не може. Там швидко відрізають електрику та газ.
Форточка• 10 апреля в 12:28
Вашей подруге, как и вам, лучше смотреть в свой кошелек.
Добрая свекровь• 10 апреля в 12:28
А якщо в будинку не живуть, то звідки тоді борги?
интайм_не_предлагать• 10 апреля в 12:29
Как правило, это часто. У нас в дачном кооперативе так же. Даже председатель как-то сказал, кто самые состоятельные- у них самые большие долги
Форточка• 10 апреля в 12:29
Ответ дляДобрая свекровь
Щас автор допишет свой трольный опус, что долги не за электрику и газ.
Ніка Найз• 10 апреля в 12:29
Потому что у них нет денег (на коммуналку)!
Всміхайлик• 10 апреля в 12:29
У нас в оточеннні різні знайомі - більш заможні, менш заможні. То ні від кого не чула, щоб не платили послуги
Добрая свекровь• 10 апреля в 12:30
Ответ дляФорточка
А за що? ну вода ще може бути... але ж не живуть в будинку люди. А часто води в приватних будинках взагалі немає, є колодязь мбо скважина.
Вподобайден• 10 апреля в 12:30
Та тому що у людей інші проблеми в голові - бізнес, роботи, проєкти, сімʼя, навчання і розваги для сімʼї. Вони про той будинок, а тим більше про комунальні згадують раз на півроку! Через півроку приїдуть і все сплатять за 5 хв.

А пенсіонери кожну копійку рахуюють і не можуть місяць не сплатити, бо потім борг складно віддавати.

В мене на початку війни було, що я рік не платила коммуналку, я про неї навіть і не думала, в мене були зовсім інші проблеми і думки. Через рік згадала про комуналку, коли вже на телефон подзвонили, забрала всі платіжки і відразу сплатила.
Треба підробіток• 10 апреля в 12:31
в нашем доме живет один семьей с мин обороны - за утримання 50 тыс долг
еще за что примерно так же
как то раз разбила по месяцам - в среднем оказалось надо не платить около 10 лет
почему так - для меня до сих пор загадка
и да, они не голодают
Тумба-юмба• 10 апреля в 12:32
Потому что могут оплатить в любой момент. Я в 18-21 занималась счетами за отопление, так вот приходишь или звонишь сообщить о долге, в ответ А долг? Да? Ну ладно оплатим)) В следующем месяце оплатили, и по новой долги наращивают.
автор Некомильфо • 10 апреля в 12:33
Ответ дляДобрая свекровь
Будинок обслуговується. Взимку теж
я не знаю скільки не живуть. Може тільки рік чи півроку
Тумба-юмба• 10 апреля в 12:34
Ответ дляВподобайден

Да, так и есть)
автор Некомильфо • 10 апреля в 12:34
Ответ дляДобрая свекровь
Вода, електрика, газ
Він же не холодний взимку стояв і не покинутий
Добрая свекровь• 10 апреля в 12:35
Ответ дляНекомильфо
Будинок обслуговується. Взимку теж
Ви розумієте, що в приватний будинок електрика, наприклад, заходить від стовпа. Коли є борг, то приїздять робітники Обленерго і той провод просто відрізають. І все. Неможливо накопити такий борг, бо довго Обленерго не чекає.
МастерЮля• 10 апреля в 12:35
Потому что в случае чего, они смогут оплатить этот долг и он их не напрягает. В отличие от тех, у кого нет денег и для которых неоплаченные за пол года коммунальные уже проблема.
Апрель Ивановна• 10 апреля в 12:38
Ответ дляДобрая свекровь
У меня газа нет, электрика частная линия, не платили год, естественно никто ничего не отрезал
Добрая свекровь• 10 апреля в 12:41
Ответ дляАпрель Ивановна
У вас приватна лінія. А якщо не приватна, то відрізають дуже швидко. Потім ще спробуй підключити...
НуКаНаКа• 10 апреля в 12:41
Ответ дляФорточка
Так може бути, у нас в комплексі -500 грн за сотку, якщо маєте 10 соток, то це 5000 щомісяця. За рік-вже 60 тисяч виходить. Плюс обслуговування мереж.
Шикаю і викаю• 10 апреля в 12:42
У нас соседям просто влом каждый месяц платить. Они платят в конце года однократно за все сразу.
Оле Лукойе• 10 апреля в 12:44
Так і є. Великі борги зазвичай у заможних людей. Вони в будь який момент можуть заплатити всю суму. Коли прижмуть. А може не прийдеться, коли щось станеться. Ті, хто живе від зарплати до зарплати зазвичай стараються платити вчасно. Бо потім буде важко. Борг як сніжний ком. Ну, і маргінали не платять. Там, я думаю, без питань.
Невидимка• 10 апреля в 12:47
Потому что не страшно попасть в долговую яму, тк в любой момент можешь оплатить любую сумму. Когда муж имел хороший доход, мы тоже часто забывали оплатить по полгода. Сейчас живем на зарплату, стараюсь платить каждый месяц, пока сумма подъемная.
Оле Лукойе• 10 апреля в 12:47
В нашому будинку одну велику квартиру власник здавав під хостел. Ммало того, що там була така клієнтура, що весь під’їзд не міг спокійно жити, так вони і комуналку не платили. Борг був 140тис, коли я бачила квитанцію. Допомогло тільки телебачення. Зняли ролик. То і хостел закрили, і борг погасили
Девальвация• 10 апреля в 12:49
А зачем ваша подруга фотографирует чужие счета ? Да еще и рассылает фото счетов всем подряд ?
Яичница с беконом• 10 апреля в 12:51
Зависит от города, возможно и спишут, смотря чем все закончится.
Я тоже не плачу, если что)
Запароленое одеяло• 10 апреля в 12:51
Ответ дляНекомильфо
Вода, електрика, газ
Вы в курсе, что газ и электрику отрезают вообще мгновенно за неуплату?
Моя подруга в частном доме один месяц за электрику не заплатила - ей отрезали. Какие 100-200 тыс?
Придумывайте лучше!
Альдебаран• 10 апреля в 12:52
Как мне говорил один из таких, потому что деньги обесцениваются и заплатив через год это уже другие деньги
бювет_в_обед• 10 апреля в 12:54
У нас должников вывешивают на доску , новый дом , правда тарифы бешенные , ОСМД зажралось , ругаемся с ними - бесполезно , полно должников , у некоторых суммы по 80000 а то и больше . Я решила расслабиться и тоже долги иметь хотя бы по 3 месяца , хоть какая то экономия и наказание оборзевшему ОСМД
бювет_в_обед• 10 апреля в 12:55
Ответ дляФорточка
Вы наверное тоже не платите коммуналку