Сиреневая цапля• 10 апреля в 14:25

Назва фільму, допоможіть

Прохання, допоможіть пригадати хоч один фільм, де на планеті зникли всі люди, лишався один-два персонажі і робили, що їм хотілось. Маленькою дивилась, фільм можливо років 80-90хх. Дякую
булоТАЙминуло• 10 апреля в 14:32
А почему хотя бы один)? Есть ещё какие-то? По вашему описанию пока не припоминаю.. А актеров не помните еще какие-то кадры?

А из нового похожий сериал есть Земля без людей. Если интересно такой сюжет.
булоТАЙминуло• 10 апреля в 14:36
Может это был не фильм? А серия какого-то фантастического сериала?
автор Сиреневая цапля • 10 апреля в 14:38
Ответ длябулоТАЙминуло

нічого майже не памятаю, чоловік, лишився один, ходив по супермаркетах одягав що хотів, їв, займався улюбленими справами. Згодом засумував. Інший фільм ніби жінка була сама, теж щось схоже, але вона ніби зустріла ще когось.
автор Сиреневая цапля • 10 апреля в 14:39
Ответ длябулоТАЙминуло
не знаю, можливо...
булоТАЙминуло• 10 апреля в 14:40
Ответ дляСиреневая цапля
Хмм.. надо подумать, может чего вмпомню..
булоТАЙминуло• 10 апреля в 14:53
Ответ дляСиреневая цапля
не знаю, можливо...
Может это ’Тихая Земля’?
булоТАЙминуло• 10 апреля в 14:55
Ответ дляСиреневая цапля
Погуглите еще описание Ночь кометы и Куда исчезли все люди. Может еще День Триффидов.. Но там уже в 2000х сериал..
автор Сиреневая цапля • 10 апреля в 14:59
Ответ длябулоТАЙминуло
Может это ’Тихая Земля’?
Так, дякую. Це один із них
булоТАЙминуло• 10 апреля в 15:00
Ответ дляСиреневая цапля
Так, дякую. Це один із них
Про женщину это на Ночь кометы похоже..
Я така бойова• 10 апреля в 15:21
У Рея Бредбери есть рассказ такого типа. По-моему, шикарный. Как и многое у него.