Ніка Найз• 10 апреля в 16:01

Кошти на масштабну мобілізацію

Нардеп Олексій Леонов розповів, що кошти у цьогорічному бюджеті Україні на масштабну мобілізацію не закладені. Але якщо будуть офіційні заяви щодо цього, то у Верховній Раді готові до обговорень.

Чи переглянуть в Україні кошторис
Нардеп Олексій Леонов каже, що рішення переглядати кошторис – питання часу й політичної волі. Однак поки офіційних заяв щодо цього було, передає 24 Канал з посиланням на ефір Ранок.LIVE.

Читайте також Кабмін виділив понад 100 мільйонів на консультації щодо угоди про надра зі США

Конкретних офіційних звернень від військових до парламенту ще не надходило,
– каже нардеп.

Наразі головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський говорить про мобілізаційний потенціал та цифри, але без деталей.

Втім якщо конкретні звернення все-таки будуть, то, за словами Леонова, Рада повернеться до обговорення, в тому числі й до бюджету.

Нагадуємо! Торік виник дефіцит у бюджеті на рівні 500 мільярдів гривень через нестачу фінансової допомоги від партнерів. Для розв´язання цього питання Верховна Рада ухвалила відповідний законопроєкт, підвищивши податки для бізнесу.

https://24tv.ua/economy/masshtabna-mobilizatsiya-2...
автор Ніка Найз • 10 апреля в 16:02
Короче денег на масштабную мобилизацию нет, но она будет продолжаться! Вдруг деньги найдут!
Teonaa• 10 апреля в 16:15
Ответ дляНіка Найз
А що, кооошти закладалися? Хм. Тобто дурні люди «відкривають новий збір» постійно на еементарне…а оно вон оно як.
lilul990• 10 апреля в 16:31
Коштів немає, партнерів нормальних немає, корупція шалена і неефективне управління в армії, але ми все одно переможемо. Хіба що наш рівень корупції переможе кацапську
Svetrise• 10 апреля в 16:52
По словам Сырского, мобилизационный ресурс России составляет около 5 миллионов человек, которые прошли военную службу и подготовку. В целом мобилизационный потенциал страны достигает 20 миллионов человек.
https://www.rbc.ua/ukr/news/sirskiy-mobilizatsiyni...
у меня плохо с подсчетами и еще с тем, что я в людях вижу людей, а не цифры.
так сколько у нас останется населения, сколько останется в живых наших мужчин, что даст всеобщая мобилизация по факту.
все уже понимают, что происходит..
alex-3f3c• 10 апреля в 17:29
Главное что всегда есть деньги на зарплаты и конверты депутатам, прокурорам-инвалидам и судьям, а остальное пофиг, на крайняк всегда есть заначка в крипте на несколько десятков миллионов долларов, и скромное жилье в Дубаях и Испании, у депутатов все хорошо, впереди лето, сезон отпусков, их ждут все пляжи мира, это плебс должен сидеть на жопе ровно, власть будет общипывать гусей максимально долго, для этого сложились идеальные условия, запрет на выезд за границу, комендантский час, запрет на митинги и собрания, максимальная цензура и опричнина, реальный конец эпохи бедности