175см55кг19лет (она)• 12 апреля в 19:23

Діагностика на порчу

Хто робив і може порекомендувати людину яка робить діагностику порчі та в разі виявлення може її зняти?
Цікавлять дійсно реальні випадки
Київ та область, або онлайн
Дякую!
задумчивая мордочка• 12 апреля в 19:23
10 тис. грн я її діагностую та зніму
Стетоскопуло• 12 апреля в 19:25
Ответ длязадумчивая мордочка
10 тис. грн я її діагностую та зніму
В мене знижки, 9800 і купа бонусів
задумчивая мордочка• 12 апреля в 19:26
Ответ дляСтетоскопуло
В мене знижки, 9800 і купа бонусів
не демпінгуйте!
я за 10 тис. ще й заміж видам
Мию чакри щоденно• 12 апреля в 19:26
9500! Плюс знайду коханця!
Правду пишу.
Нік мій бачили? Мию чищу чакри щоденно!!!!
Пупуговка• 12 апреля в 19:29
Лише грогі витягнуть,хто щось вміє зараз одиниці,і себе не афішірують
автор 175см55кг19лет (она) • 12 апреля в 19:30
Жартівники і невіруючи - вас тут ніхто не запитує) не витрачайте свій час)))
автор 175см55кг19лет (она) • 12 апреля в 19:31
Ответ дляПупуговка
Отож(( тому і шукаю тих,хто перевірив і може рекомендувати
Бо зараз тут кожен другий ’майстер’ 🥲
Пупуговка• 12 апреля в 19:35
Ответ для175см55кг19лет (она)
Бо зараз тут кожен другий ’майстер’ 🥲
По досвіду скажу немає, тільки кучу грошей в кинете,є які щось бачать,сглаз зняти,але більше ні.
Мию чакри щоденно• 12 апреля в 19:35
Ответ для175см55кг19лет (она)
Тей, хто знімить порчу з вас, теж жартівник такий самий. Але ж ви хочете йому вірити. А ми чим гірші?
Мerida• 12 апреля в 19:40
Все кто пишут про 10 тыс- шарлатанки. Никогда! Никогда такое серьёзное дело не стоило дёшево. Цена 40 тыс за диагностику+ потом уже в зависимости от проблемы. Сразу говорю, процесс долгий. Но реально все исправить. Если что - пишите
Мию чакри щоденно• 12 апреля в 19:41
А хто навів на вас ту порчу? Кому ви дорогу перейшли, когось образили, теж порчу навели?
Нічого вдягти• 12 апреля в 19:50
сниму порчу за 100тыс , с серьезной рожей. могу еще бормотать херню под нос. пишите.
ReintTycha• 12 апреля в 19:58
Сходіть до сповіді. І причастя.

Діє
Знімає все зле.
Повірте мені
Маруська Му• 12 апреля в 21:50
Ответ для175см55кг19лет (она)
Это вы тратите и свое время и потратите деньги зря)Правда,вы вряд ли поймете
автор 175см55кг19лет (она) • 13 апреля в 17:41
Ответ дляМаруська Му
Ну это вас уже заботить не должно))