Смайлик• 14 апреля в 08:10

Дотримуєтесь церковних правил перед святами?

Ви релігійні? Дотримуєтесь певних елементарних церковних правил перед святами, наприклад, сповідаєтесь, причащаєтесь, рідко, декілька разів в рік, на свята в церкву ходите чи ви людина не релігійна, але і відносин з Богом не псуєте (толерантні відносини на відстані)??
Результат:
вже голосів: 94
22 (23.4%) Взагалі в це невірю
18 (19.15%) Я на мінімалках
18 (19.15%) Відносин з Богом не псую
16 (17.02%) Церква-секта управління масами
12 (12.77%) У мене шашлики
4 (4.26%) Усіх церков. правил дотримуюсь
2 (2.13%) Не маю проблем, не жаліюсь
1 (1.06%) Ми садимо картоплю на вихідних
1 (1.06%) іншої віри,свої свята не шаную
0 (0%) На святки добре гадати
Скоро_вчера• 14 апреля в 08:11
Я человек верующий, но не религиозный
Муж- религиозный
СкумбріяП8• 14 апреля в 08:13
Мені сподобалось ’усіх церков. Правил дотримуюсь’)) Я це саме так прочитала і зараз намагаюсь уявити
Мию вікна у мороз• 14 апреля в 08:13
В церковь и т.д не хожу, посты не соблюдаю, не причащаюсь. Живу по совести, вот моя религия)
автор Смайлик • 14 апреля в 08:16
Ответ дляСкумбріяП8
Сіх церковНИХ правил дотримуюсь, не влазили букви. Це означає що ви трошки більше стараєтесь.
автор Смайлик • 14 апреля в 08:16
Ответ дляМию вікна у мороз
Теж варіант, самі не гадите, іншим не мішаєте жити. Бог таке теж по достоїнству оцінить.
Козяка-маляка• 14 апреля в 08:17
Я атеїст
автор Смайлик • 14 апреля в 08:18
Ответ дляКозяка-маляка
Я атеїст
Буває, головне щоб другому не мішали жити.
ЖонДуан• 14 апреля в 08:19
Хочется не портить отношения с богом (вернее, с высшим разумом).
Но не получается. Педорасия мешает.
ЖонДуан• 14 апреля в 08:20
Ответ дляСмайлик
Скоріше, натовп заважає атеістам, настирно вітаючи їх з релігійними святами.
nabludatel• 14 апреля в 08:21
Ответ дляСмайлик
Така неприємна зверхність.
автор Смайлик • 14 апреля в 08:21
Ответ дляЖонДуан
Но не получается. Педорасия мешает.
Може вони в ударі, їх пре якраз на свята, вони шаманять?))) а нам кишки вивертає, бісівщина не може кадила і ладана витерпіти...
Нас бьют, мы летаем от боли все выше. Як в пісні Пугачової.
Допоможіть знайти• 14 апреля в 08:25
Ответ дляСмайлик
Вы сами поняли что написали?
Твоя космішна• 14 апреля в 08:25
Ответ дляСмайлик
Вам смішно?(((
Твоя космішна• 14 апреля в 08:26
Ответ дляДопоможіть знайти
Вы сами поняли что написали?
Таке враження шо вона з болота
Анонім Секретар• 14 апреля в 08:27
Вірю в Бога, але як то кажуть без посередників
Ацетилсалициловая кислота• 14 апреля в 08:28
Я атеістка, відносин з богом не псую, бо їх взагалі немає. Й так, на Великдень ми їдемо на природу на пару днів, ’на шашлики ’
Ацетилсалициловая кислота• 14 апреля в 08:29
Ответ дляСмайлик
Зазвичай не атеісти заважають жити іншим
автор Смайлик • 14 апреля в 08:29
Ответ дляТвоя космішна
Вам смішно?(((
Мені плакати, що вони неадекватні? Ми можемо на це вплинути? Ні! Вони роблять що хочуть і нікого не питають. Є таке прислів´я краще жахливий кінець, ніж жахи без кінця. Не смішно коли ти кров´ю тижнями ригаєш і цього не бачать, краще б ту хворобу чи орган вже вирізали. Так і з росіянами, ніхто не хоче бачити проблему, або їм це вигідно і вони ще і раді підштовхнути тільки щоб гешефт вийшов і всі довольні...
автор Смайлик • 14 апреля в 08:30
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Все так як ви говорите))))
ВундерКИНГ• 14 апреля в 08:31
Ничего не делаю.
Только моюсь по четвергам (но я каждый день моюсь)
И пасхи пеку. Но это просто потому что вкусно
Самая СоветЧиваЯ• 14 апреля в 08:32
Ответ дляСмайлик
Что именно стараться?
Твоя космішна• 14 апреля в 08:32
Ответ дляСмайлик
Ой мля, дурні смайлики ставити, коли люди гинуть....
Творю чудеса• 14 апреля в 08:33
Віруюча, але не релігійна. Люблю Бога
автор Смайлик • 14 апреля в 08:33
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Что именно стараться?
Хто дотримується церковних правил. Ну там не вбий, не кради, не прелюбодійствуй, люби ближнього свого як самого себе)))
Галя-краля• 14 апреля в 08:34
Саме такі люди, яких ви описали, являються самою більшою сатаною на світі, хоча думають що вони ’дуже набожні’
автор Смайлик • 14 апреля в 08:34
Ответ дляТвоя космішна
Які смайлики??? Ви можете на це вплинути? Вони когось слухають? На їм наср@ти на всі, аби їх рило в пушку і в золоті!!
Твоя космішна• 14 апреля в 08:35
Ответ дляСмайлик
Очі відкрийте. Я не можу вплинути, але і не ржу з горя
автор Смайлик • 14 апреля в 08:35
Ответ дляГаля-краля
Не знаю, не стикалась. Ви про народність у серці, чи на людях, як карти таро скажуть?))))
автор Смайлик • 14 апреля в 08:35
Ответ дляТвоя космішна
Я не ржу з горя. Шаманять і ракети пускають - це різні речі!!! Жіночко не підміняйте поняття.
Твоя космішна• 14 апреля в 08:36
Ответ дляСмайлик
Ще й не розумієте, що пишите. Ясно, питань немає