Чумачечая Весна• 14 апреля в 08:26

Сама на рівному місці почала поправлятись! Рятуйте

3 місяці не переїдаю
Виходжу зі столу полуголодна
І все рівно воно нікуди не зменшується ті кг
Вони навпаки ростуть
Що не так?
Відкушу все що стирчить• 14 апреля в 08:28
Проверьте гормоны, ТТГ
Аль де Барановна• 14 апреля в 08:28
Так надо калории посчитать. Для понимания ситуации.
АсобеннАя• 14 апреля в 08:29
Калорії порахуйте. Бо в мене колега голодна після обіду де 2500 кал.як не більше.
Ні за холодну воду• 14 апреля в 08:31
Мало їсте, теж можливо
Стетоскопуло• 14 апреля в 08:31
Вот не верю, ведите пищевой дневник, у меня подруга такая, а я как глянула, а там выварка пельменей
Пусин Кукин• 14 апреля в 08:31
Ну чтоб уверенно сказать что ’не переедаю’ нужно вести дневник хотя бы недели две. Те факты нужны. А вот эти вот ощущения-это всё ерунда.
А вот когда вы в цифрах увидите что действительно калорий съели меньше чем потратили,но вес растёт то тогда мы вас к доктору отправим;)
Свідок Перемоги• 14 апреля в 08:36
Подружиться з GPT чатом, він мені так гарно рахує калорії, меню підбирає, і взагалі - дуже багато чого корисного
Едимнаморе• 14 апреля в 08:37
Треба ж враховувати, що саме ви споживаєте, коли встаєте напівголодна, і скільки разів на день)
Свідок Перемоги• 14 апреля в 08:38
Ось, для прикладу, як гарно порахував мені

Орієнтовна калорійність бутерброда з маслом, сиром і шинкою залежить від розміру шматочка хліба та кількості начинки. Але ось середній розрахунок для стандартного бутерброда:

⸻

1 скибка пшеничного хліба (40 г) — ~100 ккал
1 ч. л. вершкового масла (5 г) — ~37 ккал
1 скибка сиру (~20 г) — ~70 ккал
1 скибка шинка (~30 г) — ~50 ккал

⸻

Разом: приблизно 250–260 ккал
Едимнаморе• 14 апреля в 08:41
Ответ дляАль де Барановна
Це точно. Я колись рахувала, кожен бутерброд і цукерочку. Як кажуть- копійочка до копійочки і набігала непогана цифра)

Тут або їсти щось низькокалорійне, в певній кількості, або позбавлятися зайвих ккал завдяки руху, спорту. А краще і те, і інше)
Едимнаморе• 14 апреля в 08:44
Ответ дляСвідок Перемоги

⸻

1 скибка сиру (~20 г) — ~70 ккал
1 скибка шинка (~30 г) — ~50 ккал

⸻

Разом: приблизно 250–260 ккал
От, про це я й кажу- один бутерброд, і вже 1/5 добової норми.
Я любила до чаю/кави робити собі бутер з рисового хлібця і пластинки сиру (продається такий, кожна пластинка- в індивід.упаковці), оце було в межах 100ккал.
Техпаспорт на медузу• 14 апреля в 08:45
считайте
учитывайте каждый латте и каждую конфетку

плюс для меня например важно не есть глютен, я от него пухну, даже не перебирая калорий
Свідок Перемоги• 14 апреля в 08:48
Ось я дала свій запит схуднути на 3 кг

дуже реальна й здорова мета! Давай порахуємо для тебе оптимальну калорійність.

⸻

Вихідні дані:
• Вік: 45 років
• Зріст: 175 см
• Вага: 58 кг
• Мета: схуднути на ~3 кг (до 55 кг)
• Стиль життя: припускаю помірно активний (є прогулянки, хатні справи, трохи руху — не сидиш зовсім без руху)

⸻

Розрахунок (метод Mifflin–St Jeor):

Базовий обмін речовин (BMR) ≈ 1350 ккал
Добова норма з урахуванням активності ≈ 1900–2000 ккал
Для схуднення (дефіцит 15–20%) → потрібно споживати ≈ 1500–1600 ккал/день

⸻

Ідеальний темп:
• Зниження 300–500 г на тиждень — це безпечно та стабільно.
• При дефіциті 500 ккал/день — ти можеш втрачати приблизно 2 кг на місяць.

⸻

Що важливо:
• Не їсти менше 1300 ккал на день — це вже занадто обмежено.
• Їсти достатньо білка, овочів, здорових жирів.
• Не забувати про воду та сон — вони теж впливають на вагу.

⸻

Хочеш, я можу скласти тобі приклад меню на день або тиждень на 1500 ккал?
Блакитна устриця• 14 апреля в 08:53
Ответ дляСвідок Перемоги
Ось я дала свій запит схуднути на 3 кг

⸻

Вихідні дані:
• Вік: 45 років
• Зріст: 175 см
• Вага: 58 кг
• Мета: схуднути на ~3 кг (до 55 кг)

⸻

Розрахунок (метод Mifflin–St Jeor):

Базовий обмін речовин (BMR) ≈ 1350 ккал

⸻

Ідеальний темп:

⸻

Що важливо:

⸻

175 см, 58 кг - худеть?
Свідок Перемоги• 14 апреля в 08:54
Ответ дляБлакитна устриця
175 см, 58 кг - худеть?
Так)
За зиму набрала 3 кг, хочу повернутися в свою звичну вагу
Глаза_в_3_карата• 14 апреля в 08:56
Не ешьте после 17-18
Только , на ночь табу
Блакитна устриця• 14 апреля в 08:59
Ответ дляСвідок Перемоги
Так)
Если худеть с идеального веса, потом и будет + 30 кг
Шеллар• 14 апреля в 08:59
Все не так - власні відчуття це самообман у даному випадку. Кухонні ваги та калькулятор калорій в поміч, зважувати все, що потрапляє в рот.
Свідок Перемоги• 14 апреля в 09:00
Ответ дляБлакитна устриця
Не смішіть)
Про генетику чули? Про спорт?
Правильне харчування?
Але Вам бажаю такого гарного приросту)
Своего не предлагать• 14 апреля в 09:10
Ответ дляСвідок Перемоги

⸻

1 скибка сиру (~20 г) — ~70 ккал
1 скибка шинка (~30 г) — ~50 ккал

⸻

Разом: приблизно 250–260 ккал
На бутерброді зазвичай більше чайної ложки масла. Отак потім і виходить, що ’у мене 1300 ккал’, а по факту там 2300 ккал.
Да Щас же• 14 апреля в 09:19
О да, я как то посчитала завтрак свой 500-600 ккал , я в шоке была, шо там я ем
2 яйца
Бутык с рыбой или шинокй и маслом
1/2 авокадо иногда
Кофе со сливками и 1 ч л сахара
Одно время на бри присела 30 грамм к завтраку брала
И это все ок 600 ккл
Раз одела не бу• 14 апреля в 09:29
Аналогічно про чат gpt. Поговорила з ним, пояснила, що хочу :) що люблю яйця, мʼясо, не люблю каші. Що маю овочі, але не можу готувати більше 15 хв на сніданок і т.д. Купу подробиць дала - і вуаля, меню на тиждень ідеально підібране.
Безсовісна кума• 14 апреля в 09:31
Ответ дляЕдимнаморе
Вот вы сейчас напугали всех, у кого гормоны и кость широкая. Та шо там от одного бутика будет, съедят 5 и полуголодные и ничего ж не ели практически
Ковбой Хагис• 14 апреля в 09:32
Ответ дляСвідок Перемоги
Так)
Я до 25 років була 58 кг при 175 і комплексувала, що худа. Але у мене кості тонкі. Не уявляю 55 кг на той зріст в 45, то буде анорексічка без грудей, попи і м´язів
Свідок Перемоги• 14 апреля в 09:39
Ответ дляКовбой Хагис
Шкода, що Ви страшна в цій вазі
Я в минулому мастер спорту з плавання
Мені гарно в такій вазі, спортивна та підтягнута
Кожному - своє, як то кажуть)
Морская свинка• 14 апреля в 11:07
Ответ дляКовбой Хагис
Згодна я 174 вага 69, хочу повернутись до своїх 65 - це коли мене називали - тоща))) Не увляю 58, в років 25 була 60, ну кощей, на лиці кістки видно))
автор Чумачечая Весна • 14 апреля в 12:10
Ответ дляМорская свинка
У вас мабуть широка кістка