Горня капучіно• 14 апреля в 11:21

Як змиритися з тим, що дитині нічого не цікаво і нічого не потрібно?

Підліток взагалі дуже пасивний. Дуже.
Брюльтик• 14 апреля в 11:24
З ким не буває. Глибокий стрес. Пройде.
автор Горня капучіно • 14 апреля в 11:24
Ответ дляБрюльтик
З ким не буває. Глибокий стрес. Пройде.
Дякую
Жирафовое варьенье• 14 апреля в 11:25
Забрати всі гаджети
Карма хамелеона• 14 апреля в 11:25
Мені здається що є цікавості і потреби, просто нема змоги реалізації. Наприклад фінансової.
автор Горня капучіно • 14 апреля в 11:26
Ответ дляКарма хамелеона
Якраз перебор я думаю.
Все ніби має.
Брюльтик• 14 апреля в 11:26
Ответ дляЖирафовое варьенье
Забрати всі гаджети
Особливо в синочків. Хлопчики більш схильні до різного роду нічогонехочу, не буду, дайте мені маму😭
Почемучка• 14 апреля в 11:26
Відчепитися від людини. Як дістали, і в дитинстві, і в дорослому житті, оті, які завжди краще знають, як комусь треба.
сладкий_ноябрь• 14 апреля в 11:27
Причина?
No problems• 14 апреля в 11:27
Ответ дляЖирафовое варьенье
Забрати всі гаджети
До речі дуже гарна порада. Але у підлітка ще спробуй забери...
Циць• 14 апреля в 11:27
Така ж сама ситуація
Дивишся на інших дітей, такі активні. Гуляють бігають ходять на кружки. Моя нічого не хоче. Не заставиш з дому вийти. Але я подивилась mother knowsss психологіню, потім сходили до психолога 2 рази. І відстала від дитини
Це зумовлено фізіологічно. Не знаю як у вас, але моя донька росте як на дрожах. Тому всі сили організм витрачає на цей ріст. До того ж у підлітка в активній фазі росту мало хто знає що скаче тиск. Від самого низького до самого високого і так декілька разів на день. Звідси нема сил і перепади настрою. Тому я відстала від неї. Розумію що відбувається. Нема енергії
Липка-прилипка• 14 апреля в 11:27
А раніше як було? Наприклад в 8-9 років
Циць• 14 апреля в 11:28
Ответ дляNo problems
Токсична порада
Карма хамелеона• 14 апреля в 11:28
Ответ дляГорня капучіно
Якраз перебор я думаю.
Все ніби має.
Якщо запропонуєте поїхати в інше місто погуляти, в б-я куточок світу, кафе/ресторан, шопінг, б-я спорт, власний будинок/машину-відмовиться?
західний_діалект• 14 апреля в 11:29
Ответ дляЖирафовое варьенье
Забрати всі гаджети
Ещё другие методы существуют?
Циць• 14 апреля в 11:29
Ответ дляКарма хамелеона
Звісно! Бо нема енергії на це
No problems• 14 апреля в 11:30
Ответ дляЦиць
Токсична порада
Це дуже розумна порада, але забрати у підлітка гаджети , це не виривати з рук, а от зламався телефон і дооовго новий купувати або ремонтувати.
Карма хамелеона• 14 апреля в 11:30
Ответ дляПочемучка
Тому треба худнути, краще одягатися, тому вивчити мову, більше заробляти і пішло поїхало)))
автор Горня капучіно • 14 апреля в 11:31
Ответ дляПочемучка
Дякую. Так і хочу вже зробити.
Циць• 14 апреля в 11:31
Ответ дляNo problems
Тоді давайте у дорослого теж заберемо. Може три мови за цей час вивчить поки на совктчице не буде сидіти
автор Горня капучіно • 14 апреля в 11:32
Ответ дляЦиць
Така ж сама ситуація
О у моєї вчора 135 на 90, сьогодні 60 на 50
І ото постійно таке ….
КоролеВешна• 14 апреля в 11:32
Я замечаю что многим родителям кажется, что из дети ничего не делают. Но как минимум в Вашем детстве чтобы получить информацию- надо было читать. И это уже ты типа чем-то полезным занят. А у детей сейчас перегруз информации со всех мест. Это во первых. Во-вторых, они смотрят очень интересные штуки, о которых Вы не подозреваете, а с Вами не делятся, чтобы не слушать причитания: ой лучше бы делом занялся.
И вообще с чего Вы взяли что он должен делать то, что Вы хотите?
Впораюсь зі всим• 14 апреля в 11:32
Ответ дляКарма хамелеона
Вы не поверите, но откажется. Мой племянник не захотел ехать заграницу на свой день рождения, хотел остаться дома и ничего не делать. Сейчас наоборот, дети пересыщенны поездками, впечатлениями и их сложно смотивировать на что-то.
Карма хамелеона• 14 апреля в 11:32
Ответ дляЦиць
100%. у дорослих так само маса можливостей, які вони просирають.
No problems• 14 апреля в 11:33
Ответ дляЦиць
Ну чесно, я б більше домашніх справ переробила б. Але ж у мене теж забирати треба хитро як у підлітка 🙂
Було якось два дні без інтернету то і дома чистіше стало .
КоролеВешна• 14 апреля в 11:33
Ответ дляNo problems
А Вы зарабатываете миллион? Потому что в моем понимании, если человек миллион не зарабатывает, то надо забирать советчицу и не включать. Нечего впустую тратить время. Можно даже подзатыльник дать пару раз
Пасхальний тролік• 14 апреля в 11:34
Ну й поради: забрати, заборонити 🤯
Мій теж кинув всі секції, які пробував, сидить в компі, грає. Спілкується онлайн. Школа теж дистанційна. Але мене це зовсім не бентежить.
Дитина спокійна, я спокійна. Спочатку нервувала, але коли він мені сказав: я інтроверт, мені так комфортно,- я його зрозуміла.
автор Горня капучіно • 14 апреля в 11:36
Ответ дляПасхальний тролік
Ну й поради: забрати, заборонити 🤯
Моя також від всього відмовилася. Але моя хворіє і до лікаря відмовляється йти. Просто в телефоні і все (
Карма хамелеона• 14 апреля в 11:37
Ответ дляВпораюсь зі всим
Тоді не знаю. Може у когось перенасичення, у моєї навпаки, нестача. Їй тільки фінанси дай, вона буде скрізь ходити, їздити, купувати речі/косметику/одяг навіть в автобусом і в плацкарті.
автор Горня капучіно • 14 апреля в 11:37
Ответ дляКоролеВешна
Як мінімум ходити на навчання
No problems• 14 апреля в 11:38
Ответ дляКоролеВешна
А в моєму розумінні , що якщо немає фізичної активності , то це шкодить здоров´ю. І не важливо скільки заробляє людина.