Зліпок ступні• 14 апреля в 18:59
Окуляри/лінзи для дитини 12 років
Поставили доньці діагноз короткозоркість. Окуліст виписав окуляри. Стосовно лінз казав, що є плюси і мінуси. Самий мінус, що це інородне тіло в оці. Казав, що маємо самі вирішувати. Але перевагу каже краще надати окулярам. Донька не хоче окуляри. Категорично. В кого діти в такому віці користуються лінзами? Порадьте будь ласка, що краще? Дякую
сама себе прекрасная• 14 апреля в 19:00
Купите ей линзы пусть попробует) Только обьясните хорошо про гигиену.
АдеКВАтная• 14 апреля в 19:02
3 7 років в лінзах , все добре , лінзи -це дуже зручно , окуляри у нас тільки як на всяк випадок, старша донька 3 9 років в лінзах -все добре , я сама вже 25 років в лінзах . Лінзи набагато краще за окуляри навіть для зору ( це слова нашого лікаря)
А я кумедна• 14 апреля в 19:15
Доньці лінзи не зайшли, носить окуляри, з 7 років, на літо є з фотохромними лінзами.
Тому хай пробує різні варіанти.
Сапай вазони• 14 апреля в 19:18
Донька 12 років переважно ходить в лінзах, знімає та одягає сама, все добре. Окуляри теж є (деякі дні в них).
Авторе, якщо будете обирати лінзи, дітям краще силікон-гідрогель. Ще дивіться на показник проникності кисню (чим вище, тим краще) та вміст вологи. Спочатку донька користувалась щоденними, а потім, коли навчилась, перейшла на щомісячні. І ще треба щоб її навчили користуватись. Нам дуже гарно все пояснила дівчина-консультант з ’Київлінзи’.