Язикувата Хвеська• 16 апреля в 09:58
Який термін придатності, чи гарантія на готові букети чи букети під замовлення?
Звернула увагу, готові букети, композиції стоять 3-5 днів, потім помирають.
Бачила ситуацію коли в букеті 101 троянда, квітки до вечора пропускали голови.
В той же час коли купуєш і вибираєш кожну квітку, стоять до 2 тижнів.
Нехай мова буде про троянди.
І догляд відповідний свіжа вода щодня, і підрізати кінчики
Нехай мова буде про троянди.
Язикувата Хвеська
• 16 апреля в 10:01
Ответ дляИщу Аленя
Гарантия на букеты- это конечно сильно.....
На хвилинку, вартість букета 1000++++++
Забризкана водою• 16 апреля в 10:02
Автор, гарантий никаких нет. Вы и только вы оцениваете степень свежести цветов и принимаете решение о покупке.
Язикувата Хвеська
• 16 апреля в 10:05
Ответ дляЗабризкана водою
А як щодо замовлення з доставкою
Я хочу привітати іменника в іншому місті?
Забризкана водою• 16 апреля в 10:08
Ответ дляЯзикувата Хвеська
А як щодо замовлення з доставкою
Тогда полагайтесь на удачу. Кстати, именинник вполне может отказаться от вялого букета, а вы -потребовать возврат денег за ненадлежащее качество товара.
Язикувата Хвеська
• 16 апреля в 10:14
Ответ дляЗабризкана водою
Мені подарували з доставкою шикарний букет.
Жодних претензій.
Пелюстки свіжі, листя також.
На наступний день почала обрізати кінчики, і помітила що у самого бутона там де чашеложе починає темніти.
А на третій день бутони повідвалювались від стебла, наче підгнили .
При цьому зверху пелюстки такі упругі, і листя на стеблі свіжі.
Жодних претензій.
Пелюстки свіжі, листя також.
Забризкана водою• 16 апреля в 10:20
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ось гляньте яка біда.
Позавчора подарували
Заражены грибами или бактериями,скорей всего от воды,которая долго не менялась
Язикувата Хвеська
• 16 апреля в 10:26
Ответ дляЗабризкана водою
Так, квіти наче перенасичені водою були
Крихітка на всі• 16 апреля в 10:46
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ось гляньте яка біда.
Позавчора подарували
Интересно, мне такие фото - на листе в клеточку- присылают магазины, когда пишут про списание
Вам точно подарили? Или вы просто устроили срез мнений, чтобы понимать, видит покупатель гниль в букете или нет, будет претензии катать, или нет )))
Язикувата Хвеська
• 16 апреля в 11:54
Ответ дляКрихітка на всі
Тю, це моє фото. Ось залишки букету