Лукава_Кiшка• 16 апреля в 10:30

Рентген при сколіозі в Харкові

Доброго дня! Можливо хтось може порекомендувати, де в Харкові можна зробити дитині рентген при сколіозі. Треба рентген хребтового стовпа в 2-х проекціях, кут Коба, тест Ріссера. Сказали можна в он клінік, але я почитала , то відгуки в них негативні. Дякую.
Крим мій• 16 апреля в 10:32
Не имеет значения клиника, имеет значение что был качественный аппарат 1,5-3 тесла. Чем больше цифра тем лучше.
Крим мій• 16 апреля в 10:35
О, это рентген. Подумала на МРТ. Сделайте лучше кт, там видно все намного лучше. Рентген вообще мало видит
КонФФетОшка• 16 апреля в 10:36
Ищите специалиста прежде всего кто описывает хорошо. То есть тупари для них любой аппарат мрт самый хороший - до задницы
автор Лукава_Кiшка • 16 апреля в 10:36
Ответ дляКрим мій
Дякую за підказку. Читала відгуки не про клініку, а саме про їхнього рентгенолога, пишуть що некваліфікований. Щоб зробити знімок, треба ж і поставити дитину правильно, описати правильно ренгент... Тому і запитую тут, можливо хтось робив десь.
автор Лукава_Кiшка • 16 апреля в 10:39
Ответ дляКонФФетОшка
Дякую. Це і намагаюся зробити)
Невгамовна шахиня• 16 апреля в 11:00
Делали на Молочной с районе Конного рынка, вроде норм
ВЫВсеВрете• 16 апреля в 11:12
При сколіозі потрібно робити лише регтген не КТ, і не МРТ. Бажано , якщо знайдете то панорамну рентгенографію хребта.