Зайшла в тему про схуднення.
Жіночка зростом 170 важить 130 кг
Каже , що скинути може тільки 5 кг і вони швидко набираються назад.
Поясніть як можуть набиратися при стабільному дефіциті.
Наприклад у мене базова витрата калорій 1400- це якщо я лежма лежатиму.
Якщо рухаюсь і живу нормальнім життям 1900-2100 на добу.
Якщо я буду харчуватися на 1500 -1700 ЩОДЕННО тривалий час, то як я зможу поправитися або втримати вагу. Розкажіть, як це працює?
Цікава версія прихильників цієї теорії
Звідки мене возбметься 5-10-20 кіло плюсом до моєї ваги?
Жіночка зростом 170 важить 130 кг
Цікава версія прихильників цієї теорії
Ответ дляElitist
Я теж про це. Ось і прошу пояснити мені як це працює з їхньої точки зору
ответ в п.1 )
А как там в голове у них это крутится хз... Знаю ребенка, которого накормить целая история. Супы, второе, всю нормальную еду практически не ест. Мама все плачется по этому поводу. Но только дитятко в перерывах между приемами пищи догоняется пиццами, булками, фритюрницу домой специально купили, картошку фри делать, т.к. ее любит. Вот так ’плохо едящий ребенок’, с точки зрения мамы, и имеет вес больше моего. При этом ’ничего ж не ест’
Ответ дляЛизочек
ответ в п.1 )
Так дітей із зацвож вагою вельми багато. Навіть не у повних батьків спостерігаю.
Ответ дляsua
Не обязательно. Есть та же липедема (не такая уж и редкость) - аномальные жировые отложения, которые не убираются ни диетой, ни спортом. Только хирургически.
И при этом вот эти 5 кг, которые туда-сюда ’ходят’ - это жидкость.
Так якщо не буде організму вистачати. Він же почне ці жирові використовувати. Можливо повільно, але ж почне. Ну як інакше?
Ответ дляElitist
При гіпотеріозі не компенсованому майже неможливо сжуднути,дуже сповільнюється метаболізм, тому автору тієї теми потрібне обстеження.
Також високий інсулін провокує сильний апетит,люди часто зриваються і вага не йде
Ответ дляVadusya
Метаболізм сповільнюється, згодна. Енергія від їжі не дає сил на якусь додаткову активність. Але і при дефіциті не має нічого запасатися.
Вовчий апетит при інсулінорезистентності - є таке діло. Але знову таки, якщо є дефіцит , то як можна набирати вагу?
Ответ дляElitist
Ви не розумієте,при сильно сповільненому метаболізмі людині треба їсти мізерну кількість калорій,щоб схуднути,більшість людей це не витримують,бо треба постійно ходити голодним.
Пункт 2) високий інсулін частково блокує жироспалювання.
Людський організм це не математика,де 2+2 буде 4 і не інакше, є індивідуальні особливості.
При сильному дефіциті такі люди худнуть,але це важкий процес,це стрес і час від часу вони зриваються
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
Ответ дляМарочка18
Я не знаю насколько правильно считает моё приложение ,пишет что я трачу 900 калорий
На весь свій життєвий проце протягом дня це навіть мало, я у автора запитала на що додаткових 600?
Ответ дляLove_Love_Love_
Так это с 10 др 16 часов 900 калорий ,а есть же ещё основной обмен на сутки ,то есть остальные 18 часов сколько трачу я ещё ещё калорий плюс эти 900
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
Ответ дляМарочка18
Ок, я автора не про це запитала, а про додаткові 600
Ответ дляGadi
Чи нема проблем зі здоров´ям? Особливо з щитоподібною залозою, іншими гормонами? Принципи дефіциту калорій добре працюють на більш менш здоровій в цьому плані людині.
Добре, що буде якщо тривалий час не годувати людину із хворою щитоподібною залозою. Морити голодом?
Ответ дляLove_Love_Love_
Це не мало, це цілком нормальна витрата калорій при більш@менщ спокійному темпі життя.
Якщо додати тренування буде полхи більше, але не набагато. 2200-2300. Силова взагалі небагато виходить по витратах