13чудоСВЕТА• 16 апреля в 17:31
Какую песню вы чаще всего слушаете в последнее время?
Отстала от жизни и надо плеер обновить. песни все старые еще . Я ы=вообще слушаю все. Интересно кто что сейчас слушает
Джинци на Флісі• 16 апреля в 17:55
Ответ дляУкраїна наше все
Я для себе цього співака відкрила після ’Ау ау’, я чула і ’Повільно’ пісню, але була впевнена, що то пісня написана чисто для весільного першого танцю, як робить багато співаків, які хочуть залетіти та прославитися.
А після ау-ау я глянула їхнє з дружиною інтерв´ю, а потім пішла слухати пісні і закохалась просто в КОЖНУ, слухаю запоєм, відчуваю їхнє кохання, захоплююся підбором слів та рим. Дуже кльова пара і прекрасна творчість :)
На дельфінах я до тебе доберусь🤗🤗
90x60x90• 16 апреля в 17:57
слухаю те що моя пʼятирічка включає на повтор цілий день. в основному це або «кому вниз» або рамштайн.
сьогодні цілий день кому вниз марш артилерії 🙈🫠 🔫
нічо не маю проти, група крута, але коли одна й та сама пісня цілий день по колу то можна застрелитись
Україна наше все• 16 апреля в 17:58
Ответ дляДжинци на Флісі
На дельфінах я до тебе доберусь🤗🤗
Дааа :) і ще багато усякого ніжно-романтичного
Кудрі кручу сама• 16 апреля в 18:17
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
А я по полю да по полюшку к тебе прийду ))
Ой как она мне когда-то нравилась. Только когда поёт не успенская, а девочка с мальчиком
Кудрі кручу сама• 16 апреля в 18:18
У меня дома сейчас обычно звучит или панк-рок или латина)) пошла на танцы, теперь и дома танцую) чаще всего по утрам в душе под эту песню)))
Кудрі кручу сама• 16 апреля в 18:19
Ответ дляЗупка_цем
Лободу слушаю
«Інстинкт»
«Americano»
«Любовь до конца света»
«Інстинкт»
«Americano»
«Любовь до конца света»
А я люблю её Счастье) прям обожаю)
Кудрі кручу сама• 16 апреля в 18:20
Ответ дляПацелуйнитуда
може ще й лоракшу з повалєйшою?
Я лорак периодически слушаю. Старые песни у неё классные.
БлинчикБезСметанки• 16 апреля в 18:24
Ответ дляАнгелок з ріжками
Якось так)
Дракони то Ван лав форева😍
Бандитка Сью• 16 апреля в 18:25
Я підсіла на Харцизів, Цвинтар, Жадан і собаки, Пирятин, Юрій Вольф Вурдалак, гражданин Топінамбур, Цукрова Варта, Розум зник... ще є, але лінь писать
Короче панк і фолк моя любоф, а українською, то взагалі 😍
Треба підробіток• 16 апреля в 18:41
Ответ дляЦикавенная
Пашу техника слушаю
А на концерт пойдете?
Садоводница• 16 апреля в 19:58
Ответ дляЦикавенная
Пашу техника слушаю
І плачете над грамотами від армії рф
за донати на есвео?
13чудоСВЕТА
• 16 апреля в 22:39
Ответ дляСвятатабожа
Вот эта сейчас на репите
классная скачала. спасибо
13чудоСВЕТА
• 16 апреля в 22:40
Ответ дляАнгелок з ріжками
Якось так)
блин Hurts то моя любовь. у них есть еще крутые песни. эта одна из первых.
Ангелок з ріжками• 17 апреля в 02:25
Ответ для13чудоСВЕТА
О так, в них багато класних пісень. А кліп на Beautiful ones здається ще й в Києві знімався)