Бабулька• Изменено 17 апреля в 17:52

Як підібрати щоденний крем для підлітка?

У доньки сама по собі шкіра жирна (ну або комбінована), є закриті комедони, чорні точки та бувають прищі. Шкіру почистили у косметолога, донці виписали умивалку (дві штуки, на ранок Акне аут, на вечір Сераве для проблемної шкіри). + на вечір Деріва (лікувальний від акне) та тонік який використовує після ранкового вмивання.
Ну і от зараз шкіра чиста, але тепер вона суха, і на дотик, і місцями навіть лущиться. Тобто треба крім тоніка ще зволоження. Крем донці не виписували. Я пішла дивитися у Сераве - там є крем для проблемної (але донці допомогло все те що вона вже використовує), є для жирної (але вона тепер не жирна), є для сухої (але шкіра ж зазвичай і так жирна, суха вона зараз в результаті анти-акне догляду).
Як підібрати крем? Не дуже хочеться знову йти на консультацію до косметолога виключно щоб порекомендував крем...
Дякую наперед
Та_все_ок_будет• 17 апреля в 17:52
Для нормальной и комбинированной, склонной к акне
Тоскующая• 17 апреля в 17:52
У нее сейчас обезвоженная кожа после всех использованных средств.
Смотрите увлажняющие, тот же ламмелярный Real Barier
Счастье_же_вот_оно• 17 апреля в 17:54
Попробуйте кремы, которые используют во время и после терапии акне. Именно для увлажнения и восстановления. Есть в Эуцерин и Ля рош. В Биодерма тоже есть, но не очерь эффективный.
Эскиз бесконечности• 17 апреля в 18:15
Крем для обличчя Noreva Exfoliac зволожуючий для проблемної шкіри
Дочкам подошел. Проходят лечение
Белая котичка• 17 апреля в 19:20
Вследствие лечения кожа обезвоженная с нарушенной барьерной функцией - Вам нужно увлажняющие, восстанавливающие средства с керамидами.
Отлично подойдут милк-тонеры из корейского сегмента (celimax dual barrier, skin 1004 probio-cica),
Крема, если хочется чего-то более питательного (Round Lab Soybean Panthenol Cream, real barrier), из европейских брендов - sesderma sespanthenol gel-cream