Губи з філером• 17 апреля в 23:04

Тесто на паски оставить до утра

Разложила тесто (на опаре)по формам. По рецепту должно доходить в формах еще 2 часа. Можно оставить до утра? Ну часов на 6-7. А утром выпекать? Или тесто пропадет? Спасибо.
Дуняша• 17 апреля в 23:06
Ви що, воно перебродить
Пукаш• 17 апреля в 23:09
Поставьте в холодильник
ротцвеники• 17 апреля в 23:13
В жодному разі. Краще трохи раніше спекти, але буде не таке пухке, і шапочки менші. Можете поставити в тепле місце, швидше підійдуть. Якщо духовка газова, можна її ввімкнути прогріваттся, а зверху противень з пасками. Як почнуть рости грибочки, ставте в гарячу духовку
ротцвеники• 17 апреля в 23:14
Або дійсно, в холодильник, а завтра дати добре зійти
Бубль Гум)• 17 апреля в 23:20
Нет.
Чавонадо• 17 апреля в 23:21
Ні.
В тепле місце і вони швидше підійдуть, мені години вистачило. Зіпсуєте до ранку.
ГендиреХтор• 18 апреля в 02:13
Нет.