Вапщета• 19 апреля в 22:12
Чоловіку на Влк поставили ішемічну хворобу серця
До цього на серце не скаржився. Направили на обстеження в стаціонар.Я як почитала чим це загрожує, мене саму в жар кинуло. У нас маленькі діти...
Черный Ловелас• 19 апреля в 22:14
Это хорошее влк у вашего мужа на нашем местном влк написали б здоров и пошел бы служить.
Цикавенная• 19 апреля в 22:15
Тато мій прожив з нею до 70 років , виявили в 40. Але помер по іншій причині. В нього діабет був.
Автопортрет нурофена• 19 апреля в 22:15
Буде обстежуватись і лікуватись. Ви ж вже нічого змінити не можете
є і плюс - чоловік не придатний до служби.
Хропочка з гривкою• 19 апреля в 22:16
Первый раз слышу чтоб что такого плана писали и говорили , там всем здоров пишут
Я таке знаю• 19 апреля в 22:16
Ответ дляХропочка з гривкою
Так, це точна. Дивно дуже.
Хропочка з гривкою• 19 апреля в 22:16
Ответ дляЯ таке знаю
Так, це точна. Дивно дуже.
Трольная тема
Вапщета
• 19 апреля в 22:17
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Це точно? Бо я ще не знаю що йому в стаціонарі напишуть. Я переживаю, бо завжди вважала його здоровим чоловіком.
Я таке знаю• 19 апреля в 22:17
Ответ дляВапщета
Добре, що тільки ви вважали, а на влк виявилось по іншому
Вапщета
• 19 апреля в 22:18
Ответ дляЯ таке знаю
А ви хотіли, щоб його признали здоровим й придатним?
Звісно ні. Але і діагноз мене налякав.
Герцогиня• 19 апреля в 22:18
Ответ дляВапщета
Знаете, все мы здоровы, потому что недообследованы. Мой муж тоже был здоров, пока в 40 с хвостиком не случился гипертонический криз, через 2 года микроинсульт, теперь на таблетках пожизненно.
Попа как у Кардашьян• 19 апреля в 22:19
Автор с этим живут и принимают препараты. А Вы его уже похоронили и переживаете не за него, а за себя, как же Вы с детьми будете.
Творю чудеса• 19 апреля в 22:20
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Далеко не при каждой степени ІХС непригодный. Чаще всего пригоден с ограничениями. У коллеги ІХС, не потянула на непригодность.
Я таке знаю• 19 апреля в 22:20
Ответ дляВапщета
Звісно ні. Але і діагноз мене налякав.
Якщо би виявили плоскостопість, то великі шанси, що здоровим би ви його вже не побачили.
Дюагональ• 19 апреля в 22:21
Ответ дляХропочка з гривкою
У мене у 2 знайомих реально виявили проблеми і списали
Дона Ко Ко• 19 апреля в 22:21
А что за новый закон напринимали?Стрёмно,что скоро и до женщин могут добраться.
Ромашкинная• 19 апреля в 22:21
Ответ дляВапщета
т е обследования обычные не проходите?
Невгамовна шахиня• 19 апреля в 22:23
Ответ дляВапщета
Ну то там теж скажуть , що до служби піде
Мудробаба• 19 апреля в 22:23
Ответ дляХропочка з гривкою
У нас друга обследуют сейчас детально, МРТ направили.
Проблемы со спиной.
Не ожидала, что мужчину 34 лет так изучать будут, тоже наслышана, что всем здоровы пишут. Но на практике, наверное, по-разному.
Проблемы со спиной.
Вапщета
• 19 апреля в 22:24
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Це нормальна реакція. А Ви б не переживала за дітей, яких ще підіймати, вчити потрібно? Я дуже кохаю свого чоловіка, але те, що я не уявляю свого життя без нього, не зменшує мою любов. Інші жінки всі такі сильні і самодостатні, що не хвилюються за це?
Черный Ловелас• 19 апреля в 22:25
Ответ дляДюагональ
Наш невропатолог влкшный говорит что букву А это списание поставлю если человек парализован и прикован к постели все кто дошел до влк это или придатний или придатний до тилових частин.
Муууумие• 19 апреля в 22:25
Ответ дляВапщета
Дуже добре, що обстежили та виявили. Бо часто на ішемію не звертають уваги доки не станеться перший приступ. Якій людина може і не пережити.
Зараз пройде курс лікування, а потім буде уважніший до себе.
ПушАпница• 19 апреля в 22:26
на нашем ВЛК - это норма, ничего страшного, обычно говорят - все нормально, це вікові зміни, не звертайте увагу
Муууумие• 19 апреля в 22:29
Добавлю ще: в мене знайомий в 2022 році пішов добровольцем. На ВЛК виявили онкологію на ранній стадії.
Йому тоді було чуть за 30. Активний, спортивний. Вважав себе цілком здоровим.
Прооперували, пройшов курс лікування. Зараз все добре. Якби не ВЛК - точно би до лікарів не звернувся на ранній стадії.
Попа как у Кардашьян• 19 апреля в 22:32
Ответ дляВапщета
Я когда рожала детей, то в первую очередь рассчитывала сама на себя...т.к. муж сегодня рядом, а завтра ушёл...
А Вы судя по старпосту больше за себя переживаете..
Мона Лиза• 19 апреля в 22:35
Ответ дляДюагональ
У мене чоловік зараз після ВЛК по пораненню, ми навіть не думали, але він з своїми діагнозами непридатний до військової служби. Ми теж сильно здивувались, що так можуть написати, всі ж «здорові», але є таке.
Теж було не по собі першу добу, якесь не прийняття, що ось він, стоїть на своїх двох, як він може бути настільки хворий (