Коментарі лишні...
Ответ дляDaimyo
Всегда была любимая
мы её в школе учили именно так, она у нас ещё на пластинке была.
Сильна пісня.А голоси в них які.Одне задоволення
Ответ дляDaimyo
Да, так и есть, я аж плакать начала, сколько теплых воспоминаний❤️
В мене то немає ніяких спогадів бо я з 90 х років.Але пісня дуже сильна та душевна.А хор імені Верьовки,це теж дуже талановитий хор.Я був в них на концерті в своєму місті і хочу піти ще.
Ответ дляКіттікет
Моя донька зараз її вчить на фортепіано. Ну складна вона. І класна
Сходіть на хор Імені Верьовки коли буде в вашому місті.Не пожвлкуєте.На концерті завжди аншлаг.Виходиш під великим враженням.
Ответ дляLor111etta
А ми на сільських весіллях співали.
І ще ’била мене мати’
Давайте ще якісь такі сильні колишні пісні порадьте мені.
Ответ дляКіттікет
Співає чи просто мелодію грає?
Lor111etta• 22 апреля в 12:35
Ответ дляДжага Джага
Ой чий то кінь стоїть
Lor111etta• 22 апреля в 12:40
Автор,заляньте в ю туб і прзнайомтесь з творчістю Миколи Кондратюка і Анатолія Солов*яненка.
Оті пісні -це з української скарбниці
Ответ дляLor111etta
Оті пісні -це з української скарбниці
Соловяненко,топ
Ответ дляКіттікет
Ой у вишневому саду
Два кольори
Дякую)Але я їх знаю)