Знаю бакси• 21 апреля в 18:18
Костюм. Поєднання білого верху і чорного низу - ок?
Купила молочну кофту таку (фото 1). Але треба і штани. Думала куплю щось дешевше, але вирішила купити цієї ж марки штани, бо гарно сидять. Інші штани треба ходити шукати, а я ненавиджу шопінг.
Але мені потрібні чорні штани на щодень.
Чи буде ок якщо верх буде молочний, а низ чорний? Я маю сумніви, бо не розуміюсь в цьому
Швидка Настя• 21 апреля в 18:20
Такой костюм, внимание никто не обратит, что там не связаны кофта и штаны
Знаю бакси
• 21 апреля в 18:22
Ответ дляХристя в тiстi
Краше чорні однотонні
Їх треба шукати, щоб знизу лягали так, як я люблю. Але так, мені теж краще, щоб було без цих декорів... А то дуже ’модна’🙈соромно ходити в такому трохи ахпхха
Прагматик флегма• 21 апреля в 18:29
Ответ дляЗнаю бакси
Вы в курсе , что это спортивный костюм? Он для спорта, пофиг на верх низ, лишь бы удобно, его ж стирать каждый раз надо