Хомо_сапиенс• 26 апреля в 21:29

Почала заробляти більше чоловіка, почалися проблеми

Мій дохід зараз більший за дохід чоловіка. До цього заробляли майже однаково, виняток декрети( хоча я виходила на роботу значно швидше 3 років). І почалися проблеми, мене бісить те, що хатня робота в основній частині на мені, уроки. Він бачите втомлений. Так, робота в нього важка, але мені теж даремно ніхто не платить. Зараз я все, що більше розміру його з/ п просто переводжу у валюту.
Питання до жінок, які заробляють більше своїх половинок- у вас все ок у стосунках?
Чебураха з перцем• 26 апреля в 21:31
Сами себе это ярмо повесили
So_so• 26 апреля в 21:31
Зачем Вы всё так усложняете? Репетитор для дз и помощница по дому вообще не стоят больших денег.
Зачем Вы долбаете мужа? Больше, меньше зп, какая разница?
Блиск думки• 26 апреля в 21:33
Переходите уже на помощь домрвботниц, репетиторов. Давно пора, тем более позволяют финансы
И будет вам счастье. Не всем везет зарабатывать большие деньги, всегда это учитывайте, не у всех есть удача, а она важна.
Малинка• 26 апреля в 21:33
Ні. Бо це ненормально. Чоловік замість того, щоб розвиватися, він знецінює мої старання і піднімає на сміх. Сім´я вже майже на грані розпаду.
begovelik• 26 апреля в 21:33
Цікаво, про які суми йде мова
Леплю из пластилина• 26 апреля в 21:33
Про які суми мова? Помічниця, няня. Чого ви заганяєтесь?
Блиск думки• 26 апреля в 21:33
Ответ дляМалинка
Поэтому вы сама.
Альдебаран• 26 апреля в 21:33
У нас договор - кто меньше зарабатывает тот и занимается бытом.
ПодругаМужа• 26 апреля в 21:34
Я сама забезпечую сімʼю, чоловік не працює. По дому робить багато, більшість часу проводить з дитиною 3 р, я дуже рідко можу щось приготувати чи прибрати, коли є час і бажання.
В принципі, все ок
дякую аж підскакую• 26 апреля в 21:34
Мне кажется ваша проблема в том, что вы вы начали конкурировать с мужем (кто больше зарабатывает, у кого яйки больше/тверже/тяжелее)

Проблема не в быте (на это можно всегда нанять помощницу по дому), а в том, что вы перестали его уважать
дякую аж підскакую• 26 апреля в 21:35
Ответ дляМалинка
А вы обесцениваете старания вашего мужа.
Виноваты оба, страдают все
Элька-Карамелька• 26 апреля в 21:36
Якщо ви, умовно, 10 років самостійно займались всіма хатніми справами і дітьми, то зрозуміло, що ваш чоловік вже звик до цього, і змінити розподіл обов´язків буде важко. Пробуйте його залучати, хитруйте, але не сподівайтесь, що він візьме хатню роботу на себе.
Не за Будка• 26 апреля в 21:36
Ответ дляПодругаМужа
В принципі, все ок
Женщина мечта :)
Та никада в жизни• 26 апреля в 21:36
Ответ длядякую аж підскакую

Самодостатні впевнені в собі жінки не конкурують у шлюбі, якщо є кохання та повага. Хтось один зміг більше і краще - молодець, це привід пишатися, але аж ніяк не починати яйками мірятися. Тому що усе в житті буває, сьогодні один на коні, завтра другий
дякую аж підскакую• 26 апреля в 21:38
Ответ дляТа никада в жизни
Я с вами полностью согласна
Но тут уже обида (я же больше, я же тоже - для меня это слова маркеры конкуренции) на лицо
автор Хомо_сапиенс • 26 апреля в 21:38
Ответ дляПодругаМужа
В принципі, все ок
Всі ми різні. Для мене це величезна проблема.
Просто Фіфа• 26 апреля в 21:38
Все життя заробляю більше, ніж чоловік.В стосунках все ок
Малинка• 26 апреля в 21:39
Ответ длядякую аж підскакую
Виноваты оба, страдают все
А ви, мабуть, свічку тримаєте?)
Идууу--уууу блин• 26 апреля в 21:39
Ответ дляТа никада в жизни
Это слова женщины, у которой вообще никакого мужа нет. Ну максимум муж-амеба.
Впораюсь зі всим• 26 апреля в 21:40
Ответ дляХомо_сапиенс
Ну так разводитесь и не нойте.
Раз домработницу не хотите и Вам так принципиально, чтобы муж больше Вас упахался.
So_so• 26 апреля в 21:40
Ответ дляХомо_сапиенс
Разводитесь тогда, не будет проблемы.
Та никада в жизни• 26 апреля в 21:40
Ответ длядякую аж підскакую
Я с вами полностью согласна
Можу - роблю, не можу - не роблю. Для чого оці спектаклі з ’ ах, я ж так втомилася , а тут домашні справи’. Все можна спокійно обговорити. Але має бути бажання
Не за Будка• 26 апреля в 21:41
Ну не знаю, я бы не говорила что больше зарабатываю, а домашние дела 50/50, и то как по мне мужчина в доме выполняет более тяжелую работу : поменять фильтр, почистить слив, покосить газон, принести что то тяжелое, повесить карниз. А готовить, пылесосить, мыть пол, можно по очереди.
дякую аж підскакую• 26 апреля в 21:42
Ответ дляМалинка
А ви, мабуть, свічку тримаєте?)
А вы думаете, что без свечки это не заметить 😄
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 26 апреля в 21:42
Быт это задача для двоих, если они пара, конечно. И кто сколько зарабатывает в этом вопросе вообще роли не играет.
Лично для меня, слава богу и для мужа, важно сколько зарабатывает мужчина. Мы оба считаем, что основной добытчик это мужчина. Всё что зарабатывает женщина, это её личные сбережения для финансового спокойствия. Его не интересует сколько она зарабатывает. Всё семейные расходы, включая расходы на женщину это только его забота.
Та никада в жизни• 26 апреля в 21:43
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ні, Ви помиляєтеся. В моєму житті в основному заробляє чоловік, але були ситуації, коли я заробляла більше. В ці часи він брав на себе більше домашніх турбот
Тому й кажу, часи бувають різні, якщо є кохання та повага - люди підтримують один одного
дякую аж підскакую• 26 апреля в 21:43
Ответ дляТа никада в жизни
Потому что хочется, чтобы с нее сняли обязательства, которые она сама на себя взвалила)

Это не так работает у взрослых людей)
автор Хомо_сапиенс • 26 апреля в 21:43
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
І я так думаю, що утримувати сімʼю- це завдання чоловіка. Звичайно, є винятки ( хвороби в т д)
Глас_Народа• 26 апреля в 21:44
Ответ дляТа никада в жизни
А якщо з часом здається, що чоловіку просто зручно не напружуватися і він тебе використовує.
Не за Будка• 26 апреля в 21:44
Ответ дляХомо_сапиенс
+ 100, я бы тоже хотела мужа добытчика, а не домозозяйку.