Незламна• 28 апреля в 08:12
Не відчуваю себе жінкою
Мені 35, не відчуваю себе жінкою, а от доглядальницею, служанкою, кухарем, і всім іншим це я. Знаю, що такою мене зробив мій чоловік. Тупо знизив самооцінку, поступово і незамітно. Мені нічого не хочеться, життя одноманітне і не цікаве. Ні з ким не спілкуюся, друзів немає, є одна подруга - але вона зайнята ( бачимось дуже рідко). Сиджу дома майже весь час.
Мені навіть бажання щось змінювати в собі вже немає. Інколи хочу привести себе в порядок, але потім відчуваю себе нікчемною. Я не люблю себе, вже напевно ніщо і нікого не люблю. Як змінити ставлення до себе? Як почати приводити себе в порядок? Вчасно мити голову, доглядати за нігтями, гарно вдягатися, а не ходити роками в лахмітті?
Дівчина, не осуджуйте будь ласка. Просто допоможіть, дайте поради. Дякую
Заела_пластинка• 28 апреля в 08:15
Станьте для себе пріоритетом номер один і від цього все інше покращиться.
Ядвига Юсьлегко• 28 апреля в 08:15
Їздять на тому, хто дозволяє на собі їздити. Починайте із себе
Фима Собак• 28 апреля в 08:15
Блог заведите, как вас муж растоптал , а вы начали путь к себе. Обычно такое залетает
Кондуктор автобуса• 28 апреля в 08:18
Ответ дляНезламна
Я працюю
Ходите на роботу в лахмітті , з брудними волосами й недоглянутими нігтями ? Ким працюєте ?
Незламна
• 28 апреля в 08:19
Ответ дляКондуктор автобуса
З дому працюю
ФруктЕщеТот• 28 апреля в 08:21
Ответ дляНезламна
З дому працюю
В халате з грязной головой. Бррр
Проработник• 28 апреля в 08:23
Ответ дляКондуктор автобуса
На работу идите
Та походу содержанка
Гл. Амурная• 28 апреля в 08:24
Щоб вийти з цього всього поступово, потрібен психолог, але ви ж до нього не підете, то встановіть собі chat GPT
від поступово, покроково допоможе покращити ситуацію.
Дуже рекомендую!
Червона рута• 28 апреля в 08:24
Ответ дляНезламна
Я працюю
Любовника шефа на работе теперь заведите, а мужа смените )
Незламна
• 28 апреля в 08:26
Ответ дляГл. Амурная
Дуже рекомендую!
З чатом знайома, працюю по роботі. Психолога нормального в цій глуші немає.
Не обижаюсь• 28 апреля в 08:26
Ответ дляНезламна
Психологи онлайн есть
Незламна
• 28 апреля в 08:26
Ответ дляЧервона рута
В офис выходите
Ні, взагалі. Офіс за пару сотень кілометрів. Ніколи там не була навіть.
Гл. Амурная• 28 апреля в 08:26
Ответ дляНезламна
Так поставте чату питання особисті, опишіть свою ситуацію йому
Свезло так свезло• 28 апреля в 08:27
Памʼятаю як кума каже, мене і такою чоловік любить.
А кум тим часом каже: кума подурнела
Авжеш, я куму за таке зробила взбучку.
Але вважаю, як жінка виглядає ,це вибір жінки, інколи, навіть несвідомий
А кум тим часом каже: кума подурнела
Авжеш, я куму за таке зробила взбучку.
Несу пургу• 28 апреля в 08:27
Дети есть автор? Меня дочка мотивитует очень, хочу, чтоб она мной гордилась, а не стыдилась
Акуна_Матата• 28 апреля в 08:27
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Если она дома сидит, а муж пашет на всех, то кто должен делать домашнюю работу? Тоже муж?
Акуна_Матата• 28 апреля в 08:27
Ответ дляФима Собак
Ага
Незламна
• 28 апреля в 08:28
Ответ дляНесу пургу
Є також дочка, підліток.
Червона рута• 28 апреля в 08:28
Ответ дляНезламна
Вы в Украине или Европе?
Несу пургу• 28 апреля в 08:28
Ответ дляНезламна
Є також дочка, підліток.
а как она к вам относится? так же как муж?
Акуна_Матата• 28 апреля в 08:28
Ответ дляНезламна
Интернет в вашей глуши же есть, правда?
Ядвига Юсьлегко• 28 апреля в 08:28
Ответ дляАкуна_Матата
А чого нити тоді? Сама обрала свій шлях. Піде на роботу, то ще й на роботі пахатиме крім отого всього побуту. Як привчила до себе ставитися, так вже й буде((
Ще й бажання змінюватися нема - що тут ще скажеш