Лялькодзьоб• 29 апреля в 10:07
Не беруть на роботу через вік чи через зарплатні очікування?
Хочу змінити роботу, зараз в пошуках, мені 43, професію, за якою шукаю роботу, люблю, це моє, постійно актуалізую знання, маю багато реально підтверджених кейсів та реалізованих проектів. Пройшла три співбесіди з ейчарами, всі три відмови, на моє запитання в чому причина, одна відповіла, що на суму винагороди, що я озвучила не розраховують. Інша сказала, що керівник переглянула інтерв´ю, сказала, що вам стане нудно через пару місяців. По зарплаті вказала вищу по ринку. Керівником бути не хочу, хоча теж підходу по навичкам, маю невеличкий підробіток та й чоловік готовий утримувати стільки, скільки буде потрібно. Не переймаюсь сильно, але цікаво чи то я вже стара, чи хочу багато грошей.
Най хоч раз• 29 апреля в 10:10
Із-за грошей в першу чергу. Кожен роботодавець хоче спеціаліста на 10 професій в одному обличчі і платити за це як прибиральнику((
Ви знаєте чого хочете і що вмієте і скільки це коштує, а когось менш досвідченого можуть знайти на менші гроші.
Якщо не секрет, скільки попросили?..
Лялькодзьоб
• 29 апреля в 10:10
Ответ дляЗамріяна
Работодатели просто ищут халяву.
На моє місце дівчинку стажую, досвід роботи рік, але зарплата на 10% нижча.
Куда_бежать• 29 апреля в 10:11
Може ваша самовпевненість перевищує ваші таланти?
Булиб ви талановиті то вас би запрошували а не виб шукали
Якщо хочите змін то просіть навіть менше як отримуєте...а там покажіть себе і просіть більше
Лялькодзьоб
• 29 апреля в 10:11
Ответ дляНай хоч раз
Якщо не секрет, скільки попросили?..
Верхня межа по цій професії по Києву 90 тис
Анонім Завгосп• 29 апреля в 10:12
Сейчас на возраст не особо смотрят, если вы хороший специалист. Возможно в вашей сфере нет острого дефицита кадров, возможно вы не смогли себя продать за ту зарплату, которую хотите
дякую аж підскакую• 29 апреля в 10:12
Ответ дляКуда_бежать
Можно и в принципе им еще платить, чтобы они взяли на работу
Най хоч раз• 29 апреля в 10:12
Ответ дляЛялькодзьоб
тоді точно із-за грошей. А чому не залишаєтесь на тій роботі, де зараз стажуєте дівчинку. Там менша зарплатня ніж ви запросили?
Лялькодзьоб
• 29 апреля в 10:12
Ответ дляКуда_бежать
Ні, мене запрошують, навіть на керівні посади, але я хочу в певні компанії
Вишня на торті• 29 апреля в 10:13
Подавайтесь на посаду вищу, ніж у вас зараз. Якщо ви коректно передаєте те, що відбувається на та після співбесід, ви оверквалфайд. Тому, вам і не можуть запропонувати ні бажану зарплатню, ні рівень виконання завдань для вашої кваліфікації та досвіду.
Лялькодзьоб
• 29 апреля в 10:14
Ответ дляНай хоч раз
На цій роботі мені вже не цікаво, я все налагодила, в принципі для цього мене і брали.
Нафаня Маня• 29 апреля в 10:14
Возраст. Как только видят в резюме дату рождения, оно летит в мусорник, несмотря на послужной список и профессиональные качества.
Куда_бежать• 29 апреля в 10:15
Ответ дляЛялькодзьоб
Тоді і хотіти треба менше ринку...навіть менше ніж маєте зараз
Чижик Пижик• 29 апреля в 10:15
Ответ дляЛялькодзьоб
А яка зп на цій роботі?
Всміхайлик• 29 апреля в 10:16
Ответ дляЛялькодзьоб
Хоч натякніть, в загальних рисах, чим ви таким займаєтесь, будь ласка.
Вилосипедниця• 29 апреля в 10:16
З описаної ситуації я геть не розумію до чого тут ваш вік?
Таке враження що ви свій комплекс проекціюєте на будь яку ситуацію
Най хоч раз• 29 апреля в 10:17
Ответ дляЛялькодзьоб
А зарплата на старій така ж була як запросили?. Якщо така ж і ви не претендуєте на керівні посади (нема такого бажання), то я б ходила на стару ’відпочивати’))), раз там вже все налагоджено моїми руками
Чижик Пижик• 29 апреля в 10:17
Ответ дляВилосипедниця
В мене таке враження, що автор якусь зірку ’зловила’, а реальність інша.
Сарафанное радио• 29 апреля в 10:18
Ответ дляАнонім Завгосп
Погоджуся
Лялькодзьоб
• 29 апреля в 10:19
Ответ дляВсміхайлик
Продажі на експорт.
Сарафанное радио• 29 апреля в 10:19
Ответ дляЛялькодзьоб
Ще треба знати чи вони Вас хочуть.
Чу Ча• 29 апреля в 10:19
Ответ дляЛялькодзьоб
Клауди Шифер - это вы??
Сарафанное радио• 29 апреля в 10:20
Ответ дляЧижик Пижик
Тролить втиху
Вилосипедниця• 29 апреля в 10:20
Ответ дляНафаня Маня
Шо за брєд? Я слідкую за певними організаціями, їх відділами. Буквально сьогодні прочитала допис що одна із директорок отримала міжнародну нагороду, як молодь що рухає країну вперед.
А їй , на хвилинку, 45
Нехай щастить• 29 апреля в 10:21
На работу берут только по личной симпатии. Люди на работе проводят большую часть времени, даже больше, чем дома. Им нужен комфорт. Поэтому про возраст мимо. Ну и услуги, которые вы продаете, они могут купить и дешевле.
Вилосипедниця• 29 апреля в 10:23
Ответ дляЛялькодзьоб
Так
Ця професія без віку, як і бухгалтер
Звісно постійна комунікація з людьми вимагає гарного зовнішнього вигляду.
Але це абсолютно вторічно.