Цирк на дроті• 29 апреля в 20:48

Відновлення спорідненості з дідом французом

Дівчата хто мав справу з такою темою?
У моєї мами дід жив у Франції і отримав там громадянство, і помер там вже давно. У нього там була сім´я на скільки нам відомо. Так ото цікаво чи є якась можливість довести спорідненість і претендувати на французьке громадянство? Чат GPT сказав, що це дуже важко, бо мамин тато не отримував громадянство. Усім дякую
Хропочка з гривкою• 29 апреля в 20:52
Ви з Польщею переплутали) Це там таке працює, у Франції ні.
автор Цирк на дроті • 29 апреля в 20:53
Ответ дляХропочка з гривкою
Та нічого я не плутала)) я взагалі не в темі))) дізналась про прадіда ( а мені вже 36р😁) і стало цікаво
Весела пiсенька• 29 апреля в 21:03
А до войны видимо про прадеда никто и не вспоминал , а тут бонус такой внезапно-французское гражданство . Вы хоть имя его знаете?))
автор Цирк на дроті • 29 апреля в 21:05
Ответ дляВесела пiсенька
Звісно ніхто не згадував. Він покинув дружину в селі з 4ма дітьми і поїхав шукати кращої долі у Францію. Тепер хоч щось корисне від нього отримати
Тримаю свічку• 29 апреля в 21:05
Ответ дляЦирк на дроті
Даже если бы у вас мама или папа получили французское гражданство, то вы к этому не имели бы никакого отношения
автор Цирк на дроті • 29 апреля в 21:07
Ответ дляТримаю свічку
Тобто усіх паровозом не перетягти?😄
Тримаю свічку• 29 апреля в 21:08
Ответ дляЦирк на дроті
Тобто усіх паровозом не перетягти?😄
Конечно нет
Тримаю свічку• 29 апреля в 21:08
Ответ дляЦирк на дроті
Тобто усіх паровозом не перетягти?😄
Не то что всех, а абсолютно НИКОГО
жар-птица Нюра• 29 апреля в 21:15
В вашем случае можно получить гражданство при условии что вы или ваша мама старше 65 лет и проживали во Франции временно или постоянно минимум 25 лет.
автор Цирк на дроті • 29 апреля в 21:24
Ответ дляжар-птица Нюра
Тільки сьогодні дізналась і розмріялась😁 чоловіку вже сказала мене маркізою називати 😂 усім дякую за відповіді💐
к.Буланова• 29 апреля в 21:27
Ответ дляжар-птица Нюра
+ мовний іспит
Тримаю свічку• 29 апреля в 21:32
Ответ дляЦирк на дроті
Как я вам написала, даже наличие гражданства у ваших мамы и папы, вам бы не помогло жить во Франции, кроме как туристом
очки_ннадо• 29 апреля в 21:36
Ответ дляЦирк на дроті
Так він не француз по крові, а набув громадянство
автор Цирк на дроті • 29 апреля в 21:36
Ответ дляТримаю свічку
ну що ж... не буду маркізою, ну і ладно))) дякую за відповідь