Идеальная оптимистка• 29 апреля в 23:38

Чоловік в запої

Ніяк не наважуся розлучитися. Черговий запой. Що стримує? Навіть не знаю. Заробляю так, що вистачить на мене й дітей, жити є де
Вже не плачу., лише думаю- в який момент я пропустила найважливіше ? Розумію, що люди з подібними проблемами кращими не стають
Спить, проснеться , випʼє коньяку і далі спить…
So_so• 29 апреля в 23:38
А о детях почему не думаете?
На привозе• 29 апреля в 23:39
Рожайте ещё
Самая СоветЧиваЯ• 29 апреля в 23:41
И вы конечно же заграницей, а муж бухает в поисках себя? Или в Украине и не выходит никуда?
Княгиня пітьми• 29 апреля в 23:43
А он спился до вас или от счастья семейного?
автор Идеальная оптимистка • 29 апреля в 23:43
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ні, в Україні. Та крім роботи не ходить нікуди
ЕлькиПальки• 29 апреля в 23:43
Та від алкоголіків рідко хто йде, вони одні з найбажвніших чоловіків взагалі
Ответ дляКнягиня пітьми
Мабуть, от « счастья семейного»(
Рання пташка• 29 апреля в 23:43
©Жизнь дается всего один раз, и прожить ее надо так, чтобы не было мучительно больно за бесцельно прожитые годы©
Бегите от него!
Arctic777• 29 апреля в 23:50
Так вы за его деньги держитесь, идите на работу
Кудряшка Сью• 29 апреля в 23:54
Ответ дляArctic777
Читайте, пані працююча,все що у шапці..не лише те що в трусах
Ms. Сама прямота• 29 апреля в 23:58
Мій батько пив запоями, суча в ліжко в просто на підлогу, лазив рачки, вив, ходив голий.
Мама не йшла(

Коли він помер, стала жити і дбати за меншим братом, він також алкоголік(

Якби я не пішла від неї подалі, я мала всі шанси зловживати і піти не по тому шляху.
Зараз нам з мамою некомфортно, вона не ж такою цінною поряд зі мною, як з алкоголіком, вона не може проживати потрібні їй страждання.
В цій ситуації вона хвора не менше за нього.

Працюйте з собою. Просто піти не вдасться, будете шукати когось іншого чи спонукати дитину до чогось схожого.

А бувших алкоголіків не буває
Сорока-ворона• 30 апреля в 00:18
Детей жаль, какую картину семьи они видят? Отца алкаша и мать страдалицу.
Уходите, хотя бы ради детей.