Намазюкана нішою• 01 мая в 18:50
Вы когда-то встречали парней/мужчин работающих в сфере клининга и уборок?
Или это не мужская сфера деятельности?
Попразендовна• 01 мая в 18:52
Звісно. У мене після ремонту прибирав клінінг - 3 чоловіки й одна жінка з ними
Намазюкана нішою
• 01 мая в 18:53
Ответ дляА шо сталося?
3 раза в неделю вижу, мусор забирают. Женщин нет среди них
Я про уборку квартир и отелей
Альфред Шнитке• 01 мая в 18:53
Я встречала, когда заказывала клининг после ремонта. Приехали трое молодых мужчин. Но помыли, если честно, так себе)
когдадеЦкие• 01 мая в 18:53
У меня убирать приезжают муж и жена. Много лет работают в паре, это удобно
ХвилювАллочка• 01 мая в 18:54
Ответ дляНамазюкана нішою
Я про уборку квартир и отелей
так, бачила: і в Греції, і в Болгарії, і в Польщі, і в Македонії. До речі, в Греції чудово прибирали, але ми відпочивали в сімейному готелі, там два брати рідні з сім’ями той готель тримають
ПлюшкамиБалуюсь• 01 мая в 18:57
Так, після ремонту викликали клінінг, команда була із 3 чоловіків і 2 жінок.
А, і в Єгипті в готелі тільки чоловіки займалися чистотою номерів, принаймні в нашому крилі
Скажений гудзик• 01 мая в 18:59
Ответ дляLove_Love_Love_
Що?
Ви не розумієте мову країни яка вас прихистила?
Значит надо• 01 мая в 19:12
Ответ дляНамазюкана нішою
Я про уборку квартир и отелей
В Египте были только мужчины
Не гавкаю- но охраняю• 01 мая в 19:13
В европе достаточно мужчин, которые работают на уборке в офисах, но это в основном иностранцы, турки
Love_Love_Love_• 01 мая в 19:32
Ответ дляСкажений гудзик
Я не розумію висловлення невпопад
Щебетуха• 01 мая в 20:56
До нас пару разів приходив приміщення робоче прибирати. Ну таке, жінки краще працюють, але тут треба було трохи потягати стелажі, лише тому молодого хлопця обирали.
А так завжди в пріоритеті жінки, хоча на кабанчику чимало отримуємо пропозицій від чоловіків.
Скажений гудзик• 01 мая в 21:05
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не розумію висловлення невпопад
Все там впопад