Забрызжу ядом• 02 мая в 11:25

Ведуча київ 24 Світлана Біла

Дивлюсь часто їх новини. Гарна яскрава дівчина. Хто знає, вона етнічна ромка?
МояХатаЗкраю• 02 мая в 11:27
Завжди дивувало, чим думають батьки, коли явно чорняву дитину називають Світланою чи Сніжаною?
Штора с кисточкой• 02 мая в 11:33
индианка)))
Губи до вух• 02 мая в 11:43
Ответ дляМояХатаЗкраю
Завжди дивують такі здивовані люди
МояХатаЗкраю• 02 мая в 11:50
Ответ дляГуби до вух
Завжди дивують такі здивовані люди
Ну, якщо ви не знали, що існують імена, які більше підходять до певної зовнішності.... Наприклад, Карина, Марина, Тамара -для чорнявих. Світлана, Сніжана, Злата -для білявих. Якщо я цим відкриваю для вас Америку, то вас ще багато чого може в житті здивувати.
Анонимба• 02 мая в 11:50
Украинок тоже есть много черненьких
Анонимба• 02 мая в 11:50
Ответ дляМояХатаЗкраю
А это вы сами придумали такое?
Алесс• 02 мая в 11:52
Ответ дляМояХатаЗкраю
Откуда родители знали,что она не захочет краситься в блонд?🤣
Не худа ні разу• 02 мая в 11:54
Ответ дляМояХатаЗкраю
Білосніжка-брюнетка )))
Губи до вух• 02 мая в 13:43
Ответ дляМояХатаЗкраю
Да ви прям Колумб на мінімалках) якщо ви не в курсі, то існує фарба для волосся, яка брюнетку перетворює на блондинку і навпаки)
Ліплю вареники• 02 мая в 14:30
Ответ дляМояХатаЗкраю
Дайте ссылки на доказательную базу.
Иди это Вы прочитали очередные выводы Британских учёных?
Наизнанку• 02 мая в 16:58
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ви не в собі? З чого ви вирішили що краще за батьків знаєте яке ім´я підійде їхнім дітям?
І з чого ви взагалі вирішили що та ж Світлана - то для білявок???
Наизнанку• 02 мая в 17:00
Не знаю цю ведучу, але да, дуже ефектна. Мені здається там молдаванські корені можуть бути.
Ще Марта Адамчук такого ж типажу, дуже подобається зовнішньо.
Настя Каменських не дуже, але близька до них.