Липка-прилипка• 02 мая в 19:07

У кого невірно показує інформацію?

Додаток Резерв+ ?
Тоска в носках• 02 мая в 19:10
Що саме?
автор Липка-прилипка • 02 мая в 19:11
Ответ дляТоска в носках
Що саме?
Бронь показує, але не працюю вже з лютого.
Тоска в носках• 02 мая в 19:14
Ответ дляЛипка-прилипка
Так майже у всіх, хто звільнився . Аби зняли бронь-має роботодавець піти в військомат, подати відповідні документи . А кому воно треба, ті зайві рухи?
автор Липка-прилипка • 02 мая в 19:16
Ответ дляТоска в носках
Онлайн інфо не передають?
Хочу нову бронь на новій роботі, а роботодавець каже навіщо, бронь же є
Тоска в носках• 02 мая в 19:17
Ответ дляЛипка-прилипка
Онлайн інфо не передають?
Ну так коли попередня закінчиться-новий роботодавець зробить нову
автор Липка-прилипка • 02 мая в 19:18
Ответ дляТоска в носках
Не все так просто, є квота ..
Тоска в носках• 02 мая в 19:22
Ответ дляЛипка-прилипка
Не все так просто, є квота ..
Новий роботодавець теж може оформити бронь ( але знову ж таки, а воно йому треба, ті рухи зайві) . Якщо це так важливо: можете і самостійно прийти в військомат та подати копію трудової ( паперової чи електронної) та заяву ,аби зняли бронь з попереднього місця роботи у звʼязку з тим, що там вже не працюєте
Тримбулька• 02 мая в 19:35
Ответ дляЛипка-прилипка
Перестане показувати після закінчення броні.В нас у всіх так.Ніхто її окремо для вас не зніматиме.
Хлопці звільнялись,але в ОберігуТЦК світилася бронь аж до кінця терміну.
Тримбулька• 02 мая в 19:37
Ну й ще в нас були два випадки,коли людині зняли бронь,і забрали до ЗСУ. Нової,за новим місцем роботи не отримали.ТЦК просто не випустили,та й усе.
Після зняття броні тебе можуть мобілізувати.