Альдебаран• 03 мая в 11:36
Міжнародні перевезення Київ-Франція
Доброго дня.
Дівчатка чи є у вас перевірені автобусні перевезення Київ -Франція, бо я знаходила з Львову , Івано-Франківська , але хотілося щоб прямий автобус був. Буду дуже вдячна за відповідь та рекомендації 🙏🏼
Альдебаран
• 03 мая в 12:22
Ответ дляЗубачистка
В Париж есть
По регионам только с пересадками
Дякую, оце ж і шкода((( бо якщо їхати з Івано-Франківська , то там є прямий в потрібний мені регіон
Пишу, не читаю• 03 мая в 17:18
Вам самой ехать или посылку отправить? Посылку мы отправляли из Киева Магелланом, автобусы только из Ивано-Франковска
Альдебаран
• 05 мая в 20:01
Ответ дляПишу, не читаю
Так , я хочу їхати не посилка