Жена брата Админа• 03 мая в 12:39

Хороші лікарі та не дуже

Цікавить тільки місто Київ.

Хороші/Погані гінекологи
Звожу з розуму• 03 мая в 12:40
Одним один і той самий лікар хороший , іншим поганий
Бодіпозітівна• 03 мая в 12:48
У кого инстаграм и губы
Тріль підпільний• 03 мая в 15:44
Так від причини звернення залежить. От у мене років 10+ назад - довго не могла знайти гінеколога яка б поставила спіраль мені неродившій. Знайшла, вона ще й хірург-гінеколог і як потім дізналась у неродивших маленька шийка матки, у більшості просто мало практики.

Звісно, що вона більше практик і щодо консервативного лікування кисті яєчників, безпліддя - тут потрібно більше знань.

Якщо треба визначити найбільш імовірний тип і розмір кисти, бо киста явно велика і можливо треба вже оперувати - тут потрібно щоб ’глаз был наметан’, навіть радіолог на МРТ може невірно описати те що бачить, сама стикнулась (доброякісну пухлину ’побачив’).