Забрала і не сказала• 04 мая в 18:31
Вивіз сміття, допомога вантажників. Порадьте, Київ
Дівчата може у когось є контакти бригади яка допомагає з розхаращенням, збором та вивезенням сміття.. потрібно не просто транспорт а і різноробочі які все то знесуть та вивезуть, сміття після будівництва дачі , різне , несортовано розкидано як в домі так і на ділянці. Київ , Береовці. ДякуЮ 🙏
МатьЧасть• 04 мая в 18:38
Ответ дляbegovelik
Мы находили через кабанчик
А що відповідає Кабанчик (сайт)
Астоновитесь!• 04 мая в 18:49
Я вивозила квартиру після алкашів, все самі пакували, мішки теж їх, шкафи розбирали, очищували квартиру під нуль, зносили з 5 поверху без ліфта, плата за об´єм, можу пошукати, запитаєте актуальну вартість
Дрібка щастя• 04 мая в 18:50
+380930637970 Андрей . Перевозил нам три квартиры. Киев. И сами паковали, и его люди помогали. Все четко и хорошо.