ДлинноНожка• 05 мая в 06:55

Прапор України

Чому наш президент не носить на комірці прапор України?
Мороженная курица• 05 мая в 06:56
это все что вас волнует?
КрестьянинДиор• 05 мая в 07:00
А почему прапоры на могилах без черных траурных ленточек?
Бокс-орун• 05 мая в 07:07
Зачем?
Ручки-Крючки• 05 мая в 07:07
Ой, бы сказала, но непатриотично, забанят...
забиякина• 05 мая в 07:08
Бо в нього нема комірців
автор ДлинноНожка • 05 мая в 07:09
Ответ дляМороженная курица
это все что вас волнует?
Вприципі так, мене це хвилює. Прийшов якийсь тіпок чаю попити за бугор. Де ідентифікація? Це як паспорт, він, мабуть, його має.
Щось не по протоколу його наряжають.
автор ДлинноНожка • 05 мая в 07:10
Ответ дляКрестьянинДиор
Не по фен-шую. Ото мертві живих і тягнуть. Але ж хто про це думає, що можна було б хоча б степлером причіпити дрібну стрічку...
ЗновЗдоров• 05 мая в 07:10
В этом тотальном трындеце, это последнее, что меня волнует!
Бокс-орун• 05 мая в 07:10
Ответ дляДлинноНожка
Щось не по протоколу його наряжають.
А вы знакомы с протоколом? Там есть пункт «прапор на комірці»?
Бокс-орун• 05 мая в 07:11
Ответ дляДлинноНожка
Вы бы помолчали про флаги на могилах. А то иногда судьба дает нам возможность реализовать свои мысли.
автор ДлинноНожка • 05 мая в 07:12
Ответ длязабиякина
Бо в нього нема комірців
А це що???
автор ДлинноНожка • 05 мая в 07:13
Ответ дляЗновЗдоров
Ой, не знаю, все має значення. Треба себе правильно ідентифікувати як сказала пані Фаріон.
автор ДлинноНожка • 05 мая в 07:14
Ответ дляБокс-орун
А він взагалі хто? Колгоспник чи президент????? Чи завгосп? Треба трошки від єрмака відрізнятися😚
ЗновЗдоров• 05 мая в 07:15
Ответ дляДлинноНожка
Що має значення? Самоідентифікація це не про комірці, це про стан свідомості і певні вчинки.
автор ДлинноНожка • 05 мая в 07:15
Ответ дляБокс-орун
Ну для чого ви з погрозами. Ви б краще подумали скільки обездолених сімей уже, поки хтось кармани набиває і багатіє від цього, створює фейкові замахи і т.д.
автор ДлинноНожка • 05 мая в 07:16
Ответ дляЗновЗдоров
Все має значення!!
Кудряшка Сью• 05 мая в 07:17
Ответ дляКрестьянинДиор
Лента есть на фото и на кресте, а так всё знают с 14 года, могилы с прапором это могилы погибших военных, обычных людей не хоронят с прапором
Моторошні троянди• 05 мая в 07:17
Ответ дляДлинноНожка
Щось не по протоколу його наряжають.
Його і так впізнають. Для чого ідентифікація,там, де і так відомо
Моторошні троянди• 05 мая в 07:17
Ответ дляДлинноНожка
Напишіть йому. Впевнена вплините на його імідж.
Крим мій• 05 мая в 07:18
Трамп, це ти?
Моторошні троянди• 05 мая в 07:19
Ответ дляДлинноНожка
А це що???
Взагалі то значок кріпиться до лацкану піджака або на карман піджака. Зазвичай наш президент не носить піджаків
Скорая помощь• 05 мая в 07:19
Ответ дляДлинноНожка
А це що???
Йомайо,френч почти как у Сталина
Моторошні троянди• 05 мая в 07:20
Ответ дляДлинноНожка
Так Ви про значок чи про гроші
автор ДлинноНожка • 05 мая в 07:22
Ответ дляМоторошні троянди
Так Ви про значок чи про гроші
Про значок, але там коментатор вирішив мене виховати, то прийшлося нагадати, як справи в державі.
Моторошні троянди• 05 мая в 07:22
Ответ дляСкорая помощь
Йомайо,френч почти как у Сталина
Вже багато багато років чула: Україні треба Сталін, Україні треба новий Сталін, наведе порядок . Всесвіт почув бажання народу: отримайте посилку, поставте підпис про отримання
Бокс-орун• 05 мая в 07:22
Ответ дляДлинноНожка
Это не погрози, а правда жизни.
автор ДлинноНожка • 05 мая в 07:22
Ответ дляМоторошні троянди
За замовчуванням, будемо вважати, що то на ньому був піджак.
Бокс-орун• 05 мая в 07:23
Ответ дляДлинноНожка
Тоолляка вы. Что вас воспитывать.
Моторошні троянди• 05 мая в 07:23
Ответ дляДлинноНожка
То не двубортний піджак до якого кріпиться значок на лацкан чи карман. Нічого не порушено
автор ДлинноНожка • 05 мая в 07:23
Ответ дляКрим мій
Трамп, це ти?
так, це я, вивчив українську, довели мене з перемовинами, прийшлося уроки брати по 600 гривень.