Украинскую журналистку Викторию Рощину убили в российском плену . У трупа, который русские фашисты передали украинской стороне - вырезаны глаза , гортань , удален мозг. А сколько ещё таких замученных и покалеченных как она .Кто то ещё хочет о чем то договариваться с кацапскими людоедами?
Ответ дляMarinamariana
И что России отдали уже порты и південь ? А Америке ресурсы ?
Ну до цього йде. Скоро і побачимо. Правда я якось не розумію чим Зеленський такий особливий…типу Порох не став би маріонеткою. Чи будь хто.
Єдине чи він особливий, своїм артистизмом. В цій версіі потрібна була людина, яка переконає і весь світ, і українців, що так треба було, і що це - перемога/найліпший сценарій тощо.
Чому так криваво і довго? Ну бо це неважливо - люди, смерті, вбивства. Це «побічні» речі (для них).
Ответ дляTeonaa
Почему так кроваво и долго ? Потому что Путин хочет уничтожить Украину или захватить ее . Вы документ про эти копалини видели ? Ничего плохого для Украины в нем нет . Нам эти копалини раньше не нужны были , ну забрал бы их Путин бесплатно это лучше ?, мы и выгоду с них иметь будем , это равноправное партнерство , не подписал же Зеленский этот договор ни в первый раз ни во второй раз , когда были для Украины невыгодные условия
Ответ дляMarinamariana
А я що, візжу як порося що угода про копалини погана? Я лише кажу, що запропонуй нам це з бухти-барахти, нічого б ми не підписали
Ответ дляTeonaa
Почему нет ? если это взаимовыгодно .
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2025
Ответ дляbegovelik
Бо у нас лідор з іншими цілями. Якщо ви його підтримуєте - маєте бути на передку, а не пустословити тут з пафосними постами.
Якщо ви не підтримуєте головнокомандувача під час війни, ви підтримуєте ворога, і маєте бути на передку з іншого боку. А не пуслословити тут з недолугими постами
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2025
Ответ дляTeonaa
На іншу чашу «тих хто відправив іі туди» я ставити не можу ніяк, так як вона САМА поїхала.
Винувата? Ммм.. можемо назвати це «помилилася». Фатальна помилка.
Фатальна помилка? Бути в Україні в окупації і виконувати свою роботу?
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Що б відповіла Україна, скажи їй просто так на рівному місці «віддайте россіі порти і південь, а америці - ресурси»? Нічого хорошого.
Щоб це сталося, потріний був якийсь вагомий аргумент і щось , що дозволяє викручувати руки. Все в рамках дерибану. І я на добрячих 70% схиляюся, що саме для цього таким широким великим колом було поставлено Зеленського. І я маю сумнів що 73% це дійсно к-сть його обранців. Якось дуже дофіга, не такий у нас народ дурний якби..
Про порти і південь самі придумали, від імені рф? Ще досі не зрозуміли, що Україна потрібна вся раzzистам!? Буча і Ірпінь ,і Ізюм були на шляху до портів в 22?
Зеленського *було поставлено* ? Ким - Трампом, пуйлом, інопланетянами?
Народ у нас не дурний, окрім деяких, особливих..
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ага +++
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Щось аж надто довго йде, вам не здається? Не три тижні, не не три місяці. Зеленський міг як Порошенко у свій час розказати, що нам нічого не треба, все ж є, у 22 році - і переконувати нас , що так і треба, чи не так?
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2025
Ответ дляTeonaa
І для кого це звичні речі - вбивства? Може для вас і звичні, то не треба по собі моральність інших людей оцінювати
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Це олігархи б не підписали, бо у них там свій інтерес і вони не державники
Ответ дляMrs.Ochmonek
А до чого тут «бути в Україні»? Багато хто в Україні.
Своя робота - це Ви що маєте на увазі? ВІЙСКОВА кориспондентка? І їх посадові обов‘язки - це перебування там, де їх візьмуть в полон? Без цього ніяк?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Побачимо що буде. Не довго лишилося.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Скажіть будь ласка, Ви робите вигляд чи ви погано читаєте? Чи я погано пишу? Для політиків - люди це русурси, і вбивства - це досадні неприємності, не більше. Чи ви з цим може не згодні, і бодай когось із них сильно хвилюють смерті людей? Я і моя мораль взагалі тут яким боком?
Ответ дляTeonaa
Политики это такие же люди, которых можно скинуть особенно сейчас в 21 веке . Война началась не из за ресурсов, а из за того что псих Путин решил возразить СССР
Ответ дляMarinamariana
Срср це не лише Україна. Міг би спершу Білорусь підмять офіційно. А потім глядиш би і інші самі в руки б пішли. Нам це кажуть щоб наші мізки промити. Чи думаєте якщо росія ворог, то наші білі пухнасті хоч до вави їх прикладай..
Ответ дляTeonaa
На захід путін не зазіхає , в конституцію захід України не вносить. Чого така вибірковість?
Потому что на Западе бандеровцы , которых Путин боится и понимает что с ними не справится , да и сил у него нет на них
Ответ дляTeonaa
Украина это вторая страна в СССРе по значимости после Росиии, нет Украины - нет Российской империи Беларусь у них давно ручная , падет Украина - Беларусь присоединят автоматически . Пэ. Эс. Россия для Украины не враг ?🤭
Ответ дляMarinamariana
Ну звідкіля Ви це берете - я не сказала,що не ворог. При тому факту, що ворог - росія - НЕ виключається автоматично те, що ті, хто при владі у нас - не вороги. Ну де тут про те, що росія не ворог?! Обоє🤷♀️
Україна ж не сама себе розвалювала весь цей час. А от ми - наше нині живуще покоління - маємо «рятувати». Від кого - зрозуміло. А от предмет - ЩО рятувати - для мене відкрите питання. Чи варте воно життів тих людей хто зараз тут , і тим більше особисто моїх людей - доя мене це питання очевидне, - ні. Якщо Ви спитаєте мене «а назвіть те, що є Україною?»- я назву те, що люди працюють як коні , а їм збільшують і збільшують термін до пенсіі; пенсія - дві копійки при цьому. Для чого тут працювати? Мета? Ти нічого не маєш за свою працю в кінці; а те що ти заробляєш щомісяця - дозволяє тобі жити «задовільно». Якщо ти без житла - «виживати». Тобто одним словом ти працюєш як кінь, живеш посередньо/недобре, в кінці праці ти нічого не заслужив, + всім винний! Про суму пенсіі і цифри у платіжці за комуналку - я мовчу. Ти працював все диття, тобі за це нарахували тищ 5 на міс тої пенсіі. А в платіжку теж вснесли 5 тищ. А не сплатиш - будуть майно забирати. От ти і став винним всім. Ось це Україна.
Інша каста - дармоїди-прокурори-судді. Роботу виконують погано. Бо правий той, хто дав на лапу. Але їх держава Україна відзначає по особливому - ранньою і хорошою пенсією. І ось це - це теж Україна.
Це - те що на поверхні. В темі «земля уже розпродана і народу не належить» я взагалі нібельме. Але звучить воно погано. Навіть не поглиблюючись. Ось це і є Україна, якою вона стала. Ну і тцк. І поліція, яка з ними. І майбутній новонароджений орган в поміч їм, обранцям долі. Ви ж читали, що ще хочуть дармоїдів поставити, нових. Для допомоги у відлові. Ось це Україна. (Це все якось нагадує вільну країну? Серце Європи? Демократичну державу? Ну і ряд іншиз епітетів, якими називають Україну? Якось не дуже)
Якщо Ваша ласка, напишіть мені , що таке Україна для Вас. Може я якось не в тому розрізі дивлюся, що у мене все так песимістично…
Ответ дляMrs.Ochmonek
Якщо в вашій реальності кожен, хто не підтримує лідора з месіанським синдромом, автоматично стає ворогом — то вітаю, ви і є загроза демократії. У вас замість патріотизму — культ особи, а замість критичного мислення — фанатизм.
Я підтримую Україну, армію, людей, які віддають життя, — але не підтримую тих, хто під час війни піариться, бреше, дерибанить, зливає фронт і відправляє патріотів на підвал. Мені не треба бути на “іншому боці”, бо я залишаюсь на боці правди.
А от вам, якщо так пече від чужої думки — може, час справді піти на передову, замість строчити коментарі в стилі ´я за лідора, а хто не згоден — агент´. Там швидко провітрює мізки.
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2025
Ответ дляbegovelik
Якщо для вас армія існує сама по собі, і Верховний Голокомандувач ніяк не пов´язаний з тим, що робить армія - то вітаю, у вас критичного мислення просто нуль.
Ви не підтримуєте Україну, пропонуючи їй просто здатися ворогу -адже прекрасно знаєте, що станеться з українцями, а може вам цього і хочеться. Ви на боці ** правди колаборвнтів і капітулянтів.
І так, ви просто мрієте, щоб усіх не таких як ви знищили на передовій, тоді будете фанатично приймати лідора, який уже 25 років при владі. Тільки замість здавати Україну і обгиджувати усіх, хто не чекає тут пуйла, ви ж можете просто возз´єднатися з вашим ботоксним лідором на його території і жити спокійно
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2025
Ответ дляbegovelik
С целями удержать власть любой ценой. Крепко вцепился своими ручонками. И терроризирует население своими мусорами и тцкстами, чтобы не смели головы поднять.
Диктатор -ви забули додати
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так-так, усе зрозуміло: хто не поклоняється лідору — той за ботокса, за капітуляцію, за кінець світу і проти котиків. Дякую, ви щойно виграли оскар за найемоційнішу істеричну маячню форуму.
У вас усе настільки чорно-біле, що за вами плаче стара радянська пропаганда: ´кто не с нами — тот враг´. Критика влади для вас — це вже зрада, а от мільярди на ´дороги замість радарів´, провал фронту й репресії добровольців — це, мабуть, новий вид любові до Батьківщини.
Ваш лідор — не Україна, а тимчасове явище. А от армія — це люди. І я не дозволю нікому, навіть вам з вашою святобливою пафосною піною на губах, приписувати мені зраду тільки тому, що я не вірю в непогрішимість телевізійного месію.
І, до речі, бажання “відправити всіх не таких на фронт” — це вже не патріотизм. Це агресія, замішана на страху, бо десь у глибині душі ви самі відчуваєте: правди боїться лише той, хто її не витримує.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Диктатор -ви забули додати
Та ні, який там диктатор — ви що! Це ж Українбаші, світле сонце нації, батько всіх українців і верховний стратег лісових доріг. Просто дехто ще не готовий осягнути масштаб його величі. Але нічого, з часом кожен дійде — або дійде куди скажуть.
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2025
Ответ дляbegovelik
Так ось які розгорнуті методички про *диктатора України баші* в Кремлі !!