Паспортний стіл• 08 мая в 07:45

Ви знаєте такий укр бренд сумок Баглет?

Хто купував, як там якість
Моделі наче не погані, але боюсь що буде як завжди ціник не виправдовує якості
Дивлюсь що і трафік на їх сайті дуже таки не поганий, і картинка гарна і сумки мені подобаються
Мелочунь• 08 мая в 07:48
Купувала ще 7 років тому, улюблені сумки. Зараз просто тільки рюкзак ношу.
Губки-уточкой• 08 мая в 07:51
Три роки тому якість була хороша
младокошкина• 08 мая в 07:58
В колеги є. Їй рік чи два. Виглядає чудово.
Любимка-анонимка• 08 мая в 07:58
У меня есть одна кроссбоди, а они что сильно подорожали? Я брала тысячи за 4.
Душка-свекрушка)))• 08 мая в 08:16
Ответ дляЛюбимка-анонимка
В среднем 10 тысяч сейчас
КошкинДом• 08 мая в 08:18
В Тредсах бачила й негативні відгуки, що не вартує цих грошей
Альфред Шнитке• 08 мая в 08:26
Пішла глянула, добре що ніяка не сподобалась, а то б знов гроші витратила)))
Стрибну в гречку• 08 мая в 08:34
Вважаю що цінник у них завищений
Проня_Прокоповна• 08 мая в 08:35
Нормальна якість, як на таку ціну , вони ж недорогі
Стефанія• 08 мая в 08:50
Ответ дляПроня_Прокоповна
10000 за сумку - это не дорого? А сколько тогда дорого за укр вещь?
Мост_Устал• 08 мая в 09:07
Мені, здається, що це дорого.
Я купую брендові сумки на сейлах по 100-150 євро.
10 000 грн.платити за сумку не буду.
Мяо мой мяо• 08 мая в 09:10
Ответ дляПроня_Прокоповна
коли це 10000 грн не дорого стало в Україні з її зарплатами...
Проня_Прокоповна• 08 мая в 09:15
Ответ дляМяо мой мяо
Я по 5000 бачила, по 7000. Звичайні ціни на шкіряну сумку без знижки. Я б за цей бренд стільки не платила, але може хтось хоче підтримати вітчизняного виробника
Радість моя• 08 мая в 14:14
У колеги така сумка маленька прямокутна застібка на магніт в середині жодного додаткового карману просто гола, купувала за 4000 грн
Носить і дуже задоволена, якість шкіри хороша, не подряпана, така полотна тверда, але мені ця сумка ну зовсім не подобається))))
Як картонна коробочка без жодного карману, куди класти телефон, ключі, інші дрібнички?? Все в одному відділенні насипом)))
Замріяна• 09 мая в 08:38
У дочки є. Якість гарна, але вигляд дуже простяцький. Не коштує таких грошей, не виглядає дорого.