Ганцю в кєдах• 08 мая в 08:50

Нервова система підлітків. Порадьте вітаміни чи добавки

Чомусь завжди у стресі. Маємо основні захворювання, паралельно направили до нерволога. Нерволог виписав ліки і порадив добавки від амвей но стрес мо лесс. Але вони ну дуже дорогі
Играю_на_кларнете• 08 мая в 08:53
Віт Д робили?
Але і без аналіу він точно низький. Тому зробіть, щоб визначитися з дозою.
Ще віт гр В, необов´язково щось модне, достатньо неовітам.
На ніч магнію гліцинат.
Це мінімум. А так ще треба дивитись ттг, ферритин і яке основне захворювання?
So_so• 08 мая в 08:55
Кардонат
Триндю-бриндю• 08 мая в 08:56
Гамалате в6.
Мой ребенок принимает - отличный результат
Триндю-бриндю• 08 мая в 08:57
Ответ дляИграю_на_кларнете
Віт Д робили?
На ніч магнію гліцинат.
А почему вы решили, что и без анализа вит д низкий?
Я сколько раз сдавала ребенку - норма
Дівчина заглядєніє• 08 мая в 08:58
Вітаміни групи В зранку, магній 400 ввечері.
Курс не менше 2х місяців.
Играю_на_кларнете• 08 мая в 08:59
Ответ дляТриндю-бриндю
Я сколько раз сдавала ребенку - норма
Потому что у ребёнка автора есть жалобы. И сколько уже видела случаев, если профилактически не принимают, то есть дефицит.
И норма - это не референсы, поэтому ещё вопрос норма ли у вашего ребёнка
Триндю-бриндю• 08 мая в 09:02
Ответ дляИграю_на_кларнете
На недостаток витамина д у ребенка автора жалобы?
Ну ниче се• 08 мая в 09:04
Магний В6, карвелис
Ждушечка• 08 мая в 09:22
Ответ дляИграю_на_кларнете
Віт Д робили?
На ніч магнію гліцинат.
Такі гарні поради, а мій категорично відмовляється пити , хоча по результатах є потреба, дечого критична, не можу достукатись ...
Диверсификация• 08 мая в 09:26
Ответ дляИграю_на_кларнете
Подскажите, пожалуйста, какие и как лучше анализы сдавать?
Кринжова баба• 08 мая в 09:29
Ответ дляТриндю-бриндю
Гамалате в6.
Подскажите, через сколько вы увидели результат? Какой? Мой ребенок принимает чистый ГАМК в большей дозировке, результата вообще не вижу пока.
Триндю-бриндю• 08 мая в 09:32
Ответ дляКринжова баба
Доктор назначал на 2 месяца. Результат был через 2 недели. У реьенка ОКР.
Вот через 2 года погиб его двоюродный брат - начались тики на этом фоне. Даю гамалате - результат через 3 дня.
Очень хороший препарат
Играю_на_кларнете• 08 мая в 09:55
Ответ дляЖдушечка
Пройшла через те саме, вмовляла кілька років, поки вже не стало зовсім погано і сказав, що більше так не може(
Играю_на_кларнете• 08 мая в 09:56
Ответ дляДиверсификация
Какой возраст и что беспокоит?
Сама собі лікар• 08 мая в 10:00
Витамины группы В, магний, Д3. Ещё выше про Кардонат писали .
Режим дня, спорт.
Но скажу вам честно, обычно такие тревожные дети вырастают тревожными взрослыми. Я такая.
автор Ганцю в кєдах • 08 мая в 10:05
Ответ дляИграю_на_кларнете
Віт Д робили?
На ніч магнію гліцинат.
Вітамін Д донька пила всю зиму та омегу. Має вітіліго, яке зявилось після прольотів по складу з БК. Поганий зір, який впав до нуля після блекаутів. І все прогресує. Здавалось вже не має куди, але знову міняємо лінзи. Очне дно все спазмоване. Пішли розлади всього організму. То кхи кхи робить, лор каже нейрогенне горло, часто бігає в туалет-нейронний мочовий. Я вже задовбалась лічити все окремо. І навіть. Місячні зі збоями
Замороженная селедка• 08 мая в 11:45
шукайте іншого лікаря, того, який не призначає бади
Fancy Love• 08 мая в 11:48
Складна тема, і навряд чи ви дослухаєтесь до моїх порад. Але принаймі будете знати, що є можливість покращити стан дитини. Стрес тав тригером, і, якщо нічого не робити, він буде погіршуватись в майбутній перспективі. То ж слідкувати за здоров´ям варто починати якнайраніше, щоб уникнути ями, в яку неминуче скотиться організм. Це може статись як за кілька років, так і за 5-10-20.

Потрібно усвідомити, що в дитини така генетика і потрібно буде підтримувати організм все життя. Обов´язкова грамотна компенсація дефіцитів (вітамін Д, феритин), дотримання аутоімунного протоколу, або хоча би палео дієти, регулярні фізичні навантаження, стрес-менеджмент (якісний сон та відпочинок).

Порада, якщо дитина відмовляється вживати вітамін Д, є препарати в краплях, які можна додавати у воду та їжу.
Диверсификация• 08 мая в 13:13
Ответ дляИграю_на_кларнете
Какой возраст и что беспокоит?
12 лет
Ноет, постоянно все ему не так. Жалуется на боли в животе, и слабость. Облазит кожа на стопах. Последнее время изменился запах пота((, часто забывает, невнимательный